Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te egy éves babád is harapja...

A te egy éves babád is harapja a saját kezét dühében, normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom másfél éves és sajnos ő is csinálja. Kérdeztem a védőnőtől, azt mondta nem ritka az ilyen önagresszió és ha majd nagyon fáj neki nem csinálja, addig pedig próbáljam elterelni a figyelmét.
2012. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém toporzékolni szokott. Harapni csak a cicit harapja mérgében. :D
2012. márc. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még csak most lesz egy éves, de már néhány hónapja csinálja.

Dühös lesz, mérgesen körbenéz és ha van mit harapni, akkor beleharap, ha nincs, akkor az öklébe harap.

Dokink azt mondta, hogy a babák nagy része csinálja, ha valami nem úgy alakul, ahogy szeretné, nekik is le kell vezetni a "dühüket". :D

2012. márc. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az enyém nemsokára 2 éves lesz ő is csinálja..

nem tudom miért :O

2012. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. márc. 5. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
remelem idokozben rajottel hogy fogzik a szerencsetelen... nem azert mert nem normalis. te mit csinalnal ha 1 eves lennel es folyamatosan nonenek kifele a fogaid es ott bizseregne es fajna?
2012. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez már több mint egy éves bejegyzés, de az én kisfiam, aki most 21 hónapos úgyszintén beleharap a kezébe dühében, ha nem a kezébe, akkor a legközelebbi tárgyba (asztal sarka vagy széle, ajtó, legjobb esetben valamelyik játékába). Néha az én kezembe is próbál :). Remélem hamarosan kinövi, illetve ha valóban a fogzás miatt van (mondjuk nem hiszem, hogy csak az az oka, mert miért akkor csinálja mikor dühös és valami nem úgy történik ahogy szeretné?)
2013. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!