Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás kezdetekor...

Hozzátáplálás kezdetekor almával vagy üveges almával, almalével kezdte a babátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Én nem adtam neki üvegeset, mert azok cukrozottak és ha rákap nem hajlandó megenni mást. Ha természetes gyümölcsöt adsz neki akkor érzi a gyümölcs valódi ízét, és nem terheled a szervezetét plussz cukorral. Nekem volt aki gyümilevet ajánlott, volt aki pedig gyümi pürét, én a lével kezdtem.
2009. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
bioalmapépet készitettem a jó leveses alma könnyűpépes lesz a reszelön.volt hogy mg kínáltam üveges almaléböl is.Tudod hogy az elsö gyümik, zöldségek széklet fogok . Ezért én már az elején kínálgadtam az öszibarackot is hogy ne legyen kemény a kaki.
2009. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az alma az, ami egész évben elérhető. Szerintem abból nem érdemes üvegeset adni. Másból adok, őszibarack, sütőtök, hiszen azokat most nem tudom beszerezni, de mindig teszek hozzá friss almát, hogy ne legyen csak az üveges íz!
2009. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!én üvegessel kezdtem,de ugyanugy megeszi a sima almát is.Nem mindegyikben van cukor,meg kell nézni az üveget.
2009. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 10. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!