Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol szereztétek be a babátokna...

Hol szereztétek be a babátoknak a szükséges dolgokat? (Bp. )

Figyelt kérdés

Nem a babakocsira gondoltam, hanem a többire.

Ruhák, takarók, kellékek...


2012. márc. 6. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:

tesco ,c&a,kenguru kid, turi..

én itt szereztem be őket jó drágán most meg fillérekért se tudom eladni, ha lett volna eszem sok mindent használtan veszek meg

2012. márc. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia én a Corába vásároltam nagyon sok kisruhát cumisüveget mellszívót egyebeket de nagyon sokat vásároltam kiegészítőket a dm be van ilyen dm kártyám és arra ezáltal még pontokat is tudtam szerezni amit utána ki tudok váltani kuponfüzeter így olcsóbban jutok hozzá a pelenkához popsitörlőhöz és sok más dolgohoz de voltam bababoltba is azon kívül hogy jóval drágábbak a kisruhák egyáltalán nem jobbak mint egy cora, auchanba gyorsan nő a gyerkőc még arra sincs nayon ideje hogy tönkremenjen jóformán egy ruha ezért én beértem ezekkel a termékekkel és jó anyaguk volt pamut plüss csak ezeket veszem meg általába
2012. márc. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek.Használtan is lehet nagyon szép dolgokat venni!Én is most akarok meg válni kislányom kinőtt ruháitól,babakocsitól,mellszívó,sterilizáló,pihenőszék,mind-mind szép állapotú.
2012. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindent a teszveszen vettem használtan. Egyedül a paplanja és huzata volt új, de azt is ott vettem.

Gyönyörű takarókat vettem pár száz forintért. Egy óriás kezdő ruhacsomaggal kezdtem a netes vásárlást, 200 Ft volt a rucik darabja, kereskedőtől vettem és szerencsém volt minden tekintetben. A ruhák, az eladó is maximálisan teljesítette az elvárásaimat, így ezen felbuzdulva vettem ott mindent.

Valószínű, ha az első vásárlásom nem sikerült volna olyan szuperül, akkor másképp oldom meg a többit.

2012. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi a lehető legkevesebből akartuk kihozni. így ruhákat kölcsönkértünk, illetve turkálóban vettem (kb.1 hónapot hor 1 méretet az elején, így nagyon jóállapotú ruhákat lehet találni töredék áron), de ha újat akarsz, akkor szerintem a C&A-ban érdemes venni.


babaápoló szerek: gyógyszertár


egyéb (pörgő forgó, bébiőr): bababolt (Elefáni)


takaró, ágynemű: vettem jó minőségű felnőtt tiszta pamut garnitúrákat, és felvágtam kisebbre, beszegtem, így lett 4 lepedője, 4 takaróhuzata. (sajnos a babaágyneműt 1 áron adják a felnőttel, és sokszor még rossz minőségű is, meg műszálas. így inkább minőséget kerestem, és beszegtem.)

2012. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesco, Ikea
2012. márc. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Baba szafari, Bippa, Brendon, Tesco, Ikea
2012. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!