Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 11 hónapos...

Normális hogy 11 hónapos kislányom nem nagyon tud "koncentrálni"?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha etetem nem figyel oda, max fél percig s utána nem hajlandó rám figyelni. Ha valamit magyarázok neki, hogy mi micsoda arra se figyel, csak össze vissza tekintget. Vagy egyszerűen csak nem érdekli a dolog amit épp mutatok?
2009. jún. 9. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem normális. A kisfiam most lesz 11 hós, pl ha mesekönyvben képeket mutogatok neki és mondom, hogy milyen állatok vannak benne, stb akkor sokszor észreveszem, hogy már nem is arra figyel, hanem nézelődik mindenfelé. Néha egész sokáig elmatat valamivel, néha meg fél perc után megunja.
2009. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is teljesen normális,ilyen korban sok minden más érdekli őket.De azt tudni kell,hogy attól hogy nem figyel attól még elraktározza amit hall.A beszédet a hangokat ha énekelsz neki.elvileg az egyéves koncentráció képessége egy perc!

Az én fiam egy éves és olyan mint a sajtkukac,enni is úgy eszik ha valamit "csinál közben".Pl.ül a székében és az egyik kezében van valami rágnivaló.De nálunk reggel fogékonyabb a közös értelmes játékra.Mi akkor szoktunk mondókázni és különböző mutogatós-dalokat eljátszani.

2009. jún. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!