Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy átlag súlyú babának...

Egy átlag súlyú babának születésekor hányas számozású rugit kell vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
56-osat, max. 62-es
2012. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. márc. 6. 15:24
 3/22 anonim ***** válasza:

56-t. régebben 50 volt a kezdő, de egyre nagyobb babák születnek.


én kisfiam 57 cm-el született, de ennek ellenére jó volt rá az 56-os az első pár hétben

2012. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Csak az első babánkat várjuk és nem nagyon mozgok otthonosan még a témában.
2012. márc. 6. 15:36
 5/22 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérdezz még, ha felmerül valami :)
2012. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Ti mindent újan vettetek a babának pl.babakocsi kiságy ruhácskák?!És vannak felesleges dolgok amik nem kellenek egy babának???
2012. márc. 6. 15:43
 7/22 A kérdező kommentje:
Pl itt olyan dolgokra gondolok,hogy pihenőszék játszószönyeg kiságyra forgós zenélős játék....
2012. márc. 6. 15:45
 8/22 anonim ***** válasza:

vettünk-e felesleges dolgot, azt kérdezed?


ruhákat sokat kaptunk, szinte nem is kellett venni. viszont: az egész picikből érdemes venni használtan, mert úgyse tudják elhordani. most, egy éves kora körül kezdek neki újakat venni. (ezeket már azért jobban strapálják a babák: másznak benne, leeszik. így már nem mindig kockáztatok)


játszószőgeg az egy jó dolog: amíg még nem mozog, tudja rajta nézegetni a lelógó játékokat, mi babánk nagyon szerette.

babakocsit pár hónapra kaptuk kölcsönbe, ami azért volt jó, mert ez alatt ki tudtam tapasztalni, hogy milyen típus az ideális nekünk és utána vettünk sajátot.

2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Lányom 54 cm-rel született és 56-os ruhákat hordott az elején. 62-es ruhákat nagyon rövid ideig hordta, pedig ebből többet vettünk...68-as ruhákat viszont sokáig tudta hordani.

Ami nagyon hasznos volt az a pihenőszék. Jól jött minden esetben, lányom megnyugodott benne mindig.

Ami nekünk nem jött be: játszószőnyeg és zenélő forgó. Lányom egyiket sem szerette, de persze mások a babák, valamelyik meg kifejezetten imádja.

S nem vettünk mindenből újat (használt volt a kiságy, a babakocsi - de szuper jól kifogtuk őket, úgyhogy én nem bántam meg).

2012. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mi sem szeretnénk újat venni jóformán semmiből mert szerintem felesleges.Akkor a ruhák számozása felfelé növekvő szóval úgy kell vásárolnom.Játszószőnyeget és pihenőt is szeretnék zenélő forgót is ha kapok olcsón.A Vaterán néztem szét ilyen ügyben.Vannak jó és "olcsó" dolgok is.A ruhákat és a kocsit illetve a kiságyat a bababiziben néztem,babakocsi olyan 22.000. kiságy ágyneművel és baldachinnal 18.000 matrac nélkül.Az én picim november körül fog megszületni,én szeretnék neki pólyát.A kókuszpólyáról mi a véleményetek?Mi panelban lakunk és elég száraz a levegő,szerintetek ha párásítót veszek az nem túlzás? És szeretnék baba mérleget is venni.Hogy tudjam mennyit szopik a pici.Ez sem túlzás?


(Bocsi a sok kérdésért)

2012. márc. 6. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!