Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnek vagy mit csinalja...

Mit adhatnek vagy mit csinaljak,10 honapos kisfiam szuletese ota alig alszik valamit ejszaka, sokszor sir es forgolodik, dorzsoli magat. Egyedul vagyok igy mar en is ki vagyok keszulve? A foga nem lehet gond, mar van neki 8.

Figyelt kérdés
Mivel nem alussza ki magat nappal is nyugos es tobbszor alszik de csak fel orakat.
2009. jún. 9. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
eszik eleget?nem fáj a hasa?nincs melege vagy nem e fázik?ha ezek ok...akko próbáld meg h áthelyezed az ágyát..nekünk ez volt a bajunk..amiota máshol van az ágy jobban alszik
2009. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ágyfordítással oldottam meg az éájszakai alvásokat.

Nem tettem máshova csak 90 fokkal megfordítottam.

Azóta 1szer ébred teázni.

2009. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

miért nem veszed néha egy kicsit magad mellé?? nálunk köztünk alszik és 1xkel hajnalban 5 percre míg megissza a tápszerét és 8-9-ig alszik tovább.

lehet hiányzol neki, nem?? próbáld ki...hátha....

2009. jún. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. egyebkent mar probalkoztam az agyhelyezessel es a velem alvassal is semmi nem mukodott
2009. jún. 18. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!