Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Chicco hideg sterilizalo...

A Chicco hideg sterilizalo szer milyen?

Figyelt kérdés
Ti hasznaltatok tapasztalatok
2012. márc. 6. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi ezt használjuk a gyerekek születése óta és nálunk semmi gondot nem okozott eddig.
2012. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én imádom, nagyon egyszerű használi, alig kell a vízbe tenni majd áll benne egy fél órát , leöblíteni és kész, semmilyen ízt nem hagy maga után, egyszerű és nagyon szeretem:)
2012. márc. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat!!!Es zt pl vihetem magamal a korhazba is hogy a mellszivot sterilizaljam vele?hogyan kell adagolni mennyi vizhez mennyi szert?
2012. márc. 6. 21:23
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen viheted, én legalább is vittem, vettem egy nagy zárható tetejű műanyag dobozt, és abba tettem amit sterilizálni kell, van a kupakjában két jelölés kb negyed kupaknyinál van az első annyi kell egy liter vízhez, két liter vízhez meg kb háromnegyed kupaknál.Áztatás után ne felejtsd el hideg vízzel leöblíteni.
2012. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy a bimbóvédőt, bimbókiemelőt , tejkagylót is azzal sterilizáltam már a kórházba is.
2012. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az adagolás rajta van a flakon oldalán, aszerint csináld. ÉN is szerettem, egyszerűbb mint a forralás. Beleraktam, fél órát ázott, utána alapos öblítés és kész is.
2012. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Es hol lehet megvasarolni es ara kb mennyi?Ugy ertem DM-ben van e vagy Rossmanban?
2012. márc. 6. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Én Rossmanba szoktam, most legutóbb 999 ft. volt akciósan amúgy meg kb 1300 ft, de sokáig elég.
2012. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fölös, ha érdekel írj privit.
2012. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi bocs a sok kerdesert!!!Kedves utolso nem erdekel mert videki vagyok es ugy is csak postan tudnad elkuldeni akkor meg ugyan ott vagyok ha megveszem a boltban!!!De azert koszonom a kedvesegedet!!!
2012. márc. 6. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!