Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapost nem szabad...

Egy hónapost nem szabad kivinni nagy szélben akkor sem ha eyébként süt a nap és nincs hideg?

Figyelt kérdés
Sajnos a mélykocsink nem annyira mély,nem tudnám teljes mértékben szélmentesen tartani,és amúgy is össze vissza fúj.
2012. febr. 29. 11:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
nemcsak hogy ki lehet,de ki is kell vinni simán!
2012. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem muszáj, ne vidd ki, a szél a felnőtt embernek sem esik jól.
2012. febr. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Elsőnek van igaza, ki lehet és ki is kell! A szél ellenére nagyon szép idő van, az arca elé a kupolára tűzz egy pelust, így nem fog a szél besüvíteni. Emellett lábzsák, az is szeparál valamennyire.
2012. febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Egy hónapos babát miért KELL kivinni szélben? Levegőztetés céljából, ki kell nyitni a szoba ablakát, a babát felöltöztetni, és ennyi!
2012. febr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Mert neki is szüksége van friss levegőre és nem egy szobai szellőztetésre, főleg plusz fokokban. Ezért.
2012. febr. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%

Vidd ki nyugodtan. Itt nálunk majdnem 15 fok van, gyönyörűen süt a nap. Igaz, hogy szél van, de ez nem az a hideg, metsző szél. Ha van a babakocsihoz lábzsák, azt tedd fel, meg mehet a kupolára is a textil pelus. Nem lesz semmi baja.

Most komolyan, aki azt írta, hogy csak szellőztess: nektek jól esik egész nap bent lenni, és max. fél órára kinyitni az ablakot? Nekem megfájdul a fejem!

Annak idején, amikor szültem, a dokim is megmondta, hogy a gyereknek a levegőtől nem lesz semmi baja. Nem mínuszok vannak, jó idő van!

2012. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én anno kivittem az 1 hónapos fiamat ilyen időben, ahogy már írták pelenkát csíptettem a kupolára, úgy öltöztettem fel, hogy biztos ne fázzon. Nagyon jót aludt a friss levegőn-és nekem is jól esett az első napsütés!:)
2012. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél elé egy textilpelust, és kevésbé kapja a szél. Lábzsákot is ha felteszed.


Jó sétálást

2012. febr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Tavaly előtt a kislányom 1 hónaposan a -10 fokban is volt kinn, mert muszáj volt elintézni egy csomó dolgot, és kész. Semmi baja nem lett, sőt, egész télen rengeteget voltunk ki vele, és ennek csak annyi az eredménye, hogy nagyon ellenálló lett a kortársaihoz képest.

A szél miatt érdemes bekenni a kis arcát meg száját, ne pirosodjon meg száradjon ki a bőre.

2012. febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
34%
jaaaaj, vigyed csak, de széllel szembe menj, hogy te is élvezd!!!! Nevetséges.
2012. febr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!