Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 200g hízás nem kevés 3 hét...

200g hízás nem kevés 3 hét alatt? Jövő héten lesz 5 hónapos a fiam.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányomnak 4 hónaposan volt egy nagyobb lassulás a súlynövekedésben. 4-5 hó között 130 grammot, 5-6 hó között 100 grammot hízott csak. Én is megijedtem, de a babák hízása eleve lelassul, így már nem híznak olyan sokat mint előtte, másrészt -mint kiderült babámnál- lehetnek olyan hónapok, hogy alig-alig híznak, viszont utána újra elkezdenek jobban fejlődni. Lányom 6 hó után már tök normálisan fejlődött. "Néha ráhúznak, néha lazítanak." Ha közben kiegyensúlyozott baba, van elég pisi-kakis pelusa, akkor nincs gond.
2012. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kisbabám most 7 hónapos. Koraszülött volt 1940 g-mal született. Majdnem minden hónapban 800-1200 g között hízott, eddig! Márt az utolsó mérésen, amikor 7 hónapos vizsgálaton voltunk akkor volt 7960 g, most 2 hétre rá 8100g. Neki is lelassult. De ez így normális. Minden babának vannak ilyen és olyan hónapjai, egyszer többet egyszer kevesebbet hízik. Ha vidám, kiegyensúlyozott és nem sír állandóan, akkor nicns baj vele. Meg gondolom az orvos is szólt volna érte! :D
2012. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!