Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik olyan hogy 4 hónapos...

Létezik olyan hogy 4 hónapos korban 1-2 hétre leáll a hízás?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 14:59
 1/7 xStefix ***** válasza:
Igen súlyduplázás, idegrendszeri érés és mozgásfejlődés miatt. Akár hosszabb időre is leállhat, de ez normális.
2011. nov. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tegnap volt 4 hónapos. Kb. 2 hete kezdett oldalra, majd hasra fordulni. A következő heti mérésen 10 g-al kevesebb volt mint egy héttel előtte. Akkor belém bújt a kisördög és mértem minden nap. Pénteken elkezdett hízni, azóta hízott 160 g-ot a másfél hét kihagyás után. Én is beparáztam, de miután egyáltalán nem tűnt éhesebbnek a szokásosnál, és véletlenül sem tudtam több tejcsit beleimádkozni, úgy döntöttem csak a mozgás miatt van és lám, igazam lett.
2011. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kislányom 14.-én töltötte a 4. hónapot. 3500 gr-al született és most 6400 gr. Kicsit aggódok mert az utóbbi 1,5 hétben szinte semmit nem hízott. Egyébként még szopizik. Próbáltam már neki almát és sütőtököt adni de mindkettőnek csak fintorog. Talán 2-3 kanál ha lecsúszik.
2011. nov. 25. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom lassan 5 hónapos lesz. Az utóbbi majdnem 3 hónapban fél kg-t hízott. Én már teljesen kivagyok készülve miatta :( Lassan minden hercehurcát végigcsináltunk, de nem történik semmi. Azért ti itt még nem jártok, ne aggódj!
2011. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez természetes! Vannak súly gyarapodási és növési szakaszok, biztosan nőtt mostanában inkább, illetve a mozgásfejlődés miatt letornázza a dkg-okat.:) Ha adsz neki enni rendesen, jókedvű, rendesen van minden a pelusban, akkor nem lehet baj!
2011. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak is pont 4. hónaptól lassult le a hízása. Most már 9 hónapos, és 6. hónapos kora óta áll és mászik ezerrel. Eléggé korán csinált mindent, én meg a hajamat téptem, hogy nem hízott. Még nincs 8 kg, de életvidám kis csajszi most már lépeget is. :)
2011. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos létezik, mert velünk így volt, és többször is előfordult kb. 2-3 hétre.
2011. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!