Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposomnak már kellene...

8 hónaposomnak már kellene adni rendes joghurtot is, vagy elég a babajoghurt, babapuding? És miket kellene már bevezetni ezen kívül?

Figyelt kérdés
Zöldég-gyümit és húst eszik (csak szárnyasokat)
2012. márc. 7. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hó körül bevezettem a natúr joghurtokat (általában gyümölccsel összekeverve ette). A túrót és sajtot is bevezettem 8-9 hónap körül. A sajtot meleg főzelékbe tettem, így felolvadt, a túrót pedig szintén gyümölccsel kevertem össze.

Most már ehet amúgy kevésbé síros disznó és marha húsokat is a babád.

2012. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól szétnéztem...:) Pont utánad írtam ki hasonló kérdést. Én most vezettem be a tojás sárgáját,és a csirkemájat. Még semmilyen joghurtot nem adtam a babámnak,most szeretném kezdeni, valamint sajt van most a terítéken. Előző válaszoló jókat írt,én is várom az ötletekt. Bocs az Off-ért! :) Jöhet a marha és sertés husi, és rengeteg zöldségféle. Én pl. Vida Ági: Nagy babaszakácskönyv, alapján haladok.

8.5 hós anyukája

2012. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:

*kevésbé zsíros

látom elírtam :)


S tényleg hamarosan jöhet a tojássárgája is!

+ máj

+ használhatsz fűszereket pl. a bazsalikomot, kakukkfüvet, hagymával-fokhagymával is főzhetsz most már

2012. márc. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Van itthon egy Kecskeméti: Vegyes zöldség pulykahússal és sajttal.


Az is jó, ha holnap ezt adom neki? És ha megeszi, nem pattog ki, akkor be van vezetve?:)

2012. márc. 7. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Persze,hogy odaadhatod azt neki. Bár én mindent úgy vezetek be,hogy magam főzöm neki a főzeléket,és az újdonságot 3-4 napon keresztül teszem hozzá a már megszokott ízhez, így biztosan kiderül,h attól van-e valami baja. Majd jöhet a következő újabb íz stb. Nekem ez a bevezetés. Én pl. paradicsomot vezettem be üvegesben,mert most nagyon vízízűeket lehet kapni. :)

2012. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves 1.!

Milyen natúr joghurtot adtál legelőször a csemetédnek? :)

Bocs az Off-ért!

2. voltam...:)

2012. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Sissy márkájút kapott először, a Pennyben kapni, és nagyon finom joghurt, csak ajánlani tudom. Amúgy evett már mindenfélét azóta, Danone-t, Magyar joghurt (ennek nem tudom, hogy ez a neve, de piros fehér zöld a teteje), meg Aldis natúr joghurtot is evett, végülis mind jó.
2012. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!