Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül most a Babylove...

Mennyibe kerül most a Babylove Junior pelenkának darabja?

Figyelt kérdés
Lenne 20db eladó pelenkám, de nem tudom már, hogy mennyiért vettem és milyen áron próbáljam eladni. Előre is köszi a választ.

2012. márc. 7. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
44-48 ft kb
2012. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 68ft. Én is ezt használom, de most legutóbb kb másfél hete mégiscsak Tescosat vettem. Ezért írtam azt, hogy ha jól tudom, mert úgy emlékszem ennyi volt kb 2 hete.
2012. márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4599ft most a nagy dobozos, ebben 72db van, tehát 63.8ft darabja. Persze ennél ugye csak olcsóbban tudod eladni.
2012. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2.vagyok: bocsi, de félreütöttem, 48-at akartam írni.
2012. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a 30Ft-os ár szerintem teljesen korrekt szerintem.
2012. márc. 7. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, véletlenül nem vagy debreceni? Mert ha az lennél, máris megvenném tőled a pelenkát.
2012. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szió,

barátnőm most tért át a babylove pelenkáról arra amit én is veszek.

Ez a bebish ami 35 ft/dbra jön ki,

de klassz a pine is, azt 3590 egységáron az összes méret,de az nem tudom mennyire jön ki.

Meg vagyunk elégedve.

Amit te kérdezel...inkább nem javasolható, de meg lehet próbálni.

itt tudsz szétnézni: mindennonek/pelenkazas

2012. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jó de, eladni akarta a szaros pelenkákat. Nem az volt a kérdés, mi a jó és olcsó is egyben.
2013. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!