Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adtatok...

Milyen joghurtot adtatok először a babátoknak? Azon kívül, hogy natúr. Márkára lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés

Rendes joghurtot,vagy baba pudingot,joghurtot adtatok először. Én vettem egy Danone,és egy sima Coop-os natúr joghurtot. Adhatom? 8.5 hós baba.

4 hónapos kora óta Milumil Pregomin tápszert kap, pedig nem tejérzékeny,csak a testén lévő száraz foltok miatt gondoltunk rá. Csak száraz volt a bőre. A joghurtban van tejszármazék nem? Akkor most hogy is van ez?



2012. márc. 7. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam nem ette meg a natúr joghurtot (amin nem csodálkozom), még akkor sem ha gyümölcsöt tettem bele. Én babajoghurtot vettem, annak legalább volt íze, amikor kicsit nagyobb lett, akkor meg sima gyümölcsös joghurtokat.
2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

7 hónapos kora óta Danone könnyű és finom joghurtot kapott. Volt,amikor még vásárolni jártunk,a Lidl-ben vettük a legolcsóbb joghurtot,neve sincs,1 éves még épen nem volt,amikor azt evett egy pár pohárral.

A második lányunk viszont már a Sissy joghurtot ette ennyi idősen,abból is a nagy poharasat vettem,azt osztottam el.

A joghurtban elvileg van tejszármazék,de az össze tevők rá vannak írva,az a biztos,ha megnézed.


A tesco-ban vettünk régen "túrórudit",saját márkás termék. Mindössze 1 % volt benne valami- nem emlékszem pontosan hogy tejalap volt benne az az 1,vagy tej...


Üdv:3 lányos

2012. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia:)

A Humana termékeit és a Bebivitát kapja a kislányom.

Joghurt,puding,tejpép,grízpép.

ezek általában 4*100gr-os kiszerelésben vannak.

11hós a babóm én még másfélét (danon stb) nem adtam neki.

A joghurt és a sajt tejtermék de már

úgymond "emésztett" ,feldolgozott tejtermékek..amelyek nem azonosak a tejjel.Még én tejet sem adtam a lányomnak.

2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
KÉF natúr joghurttal kezdtük. AZtán később Sparnak valami minőségibb joghurtját ette egy darabig.
2012. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Nektek! :)
2012. márc. 7. 16:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A joghurtban van tejszármazék nem?


A joghurt nagy százalékban tej. Éa ráadásul a készítési eljárás során alig módosulnak benne a fehérjék a tejhez képest.


Ha gyanús, hogy tejre is érzékeny lehet, akkor semmiképp nem joghurttal kéne bevezetni a tejszármazékokat.


Először margarin, aztán sajt, túró, majd tejföl, utána a joghurt, tejszín és végül a tej.


2 tejfehérje allergiás gyerek anyukája

2012. márc. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak Danone-t NEEEE!!!

Zott vagy Lidle-s Milbona ezek kevésbé vannak tele E-vel és mindenféle káros anyagokkal!

2012. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi...úúúúúúúú...most jól megrémültem.

Nem is adom neki oda egyiket sem!

Ráérek vele!

Köszönöm...

2012. márc. 7. 18:48
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ha adnék Cserpeset adnék, az nagyon jó minőség, nincs benne semmi aroma, ízfokozó, stb. De én még várok vele jó pár hónapot.
2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a kislányom, és natúr Danone Activiát szerettem volna neki adni banánnal , de a védőnőnk azt mondta, h várjam meg, amig betölti a 10 hónapot.

Ezért én még csak Nestlé Yogo babajoghurtot adok neki. A DM-ben a lejárati idő előtt pár héttel 50 %-kal leárazzák. Olyankor szoktam venni, mert úgy semmivel sem drágább, mint a hagyományos joghurtok.

2012. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!