Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsit hol lehet részletre...

Babakocsit hol lehet részletre venni?

Figyelt kérdés
Nem találok sehol sem olyan bababóltót ahol lehetne részletre babakocsit venni...esetleg ti nem tudtok?Fontos lenne nagyon...Jó fajta minőségit szeretnék a kisfiamnak venni de viszont egyszerre több tíz ezer forintot nem tudok ki adni...
2012. márc. 7. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a Kika? Nem kimondott bababolt de szerintem náluk van áruhitel és így babakocsira is fel lehet használni. Csak ötlet, nézd meg a honlapjukat.
2012. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


ráértem, meg is kerestem neked.

2012. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy abban, hogy ezt szeretnéd? Én szuper babakocsit vettem használtan 15-eFt volt.
2012. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell újat venni. Egy babakocsit nem szokás teljesen elhasználni, sőt nagyon sokan szinte semmit sem használják, mégis potom pénzért lehet csak eladni. Inkább használtan vegyél szerintem is.
2012. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a használt kocsit ajánlom. Szuper jókat ki lehet fogni, ha még nem sürget nagyon az idő.
2012. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na ez az hogy használtat vettünk és jó be is faragtunk vele sajnos...Ezért akarok ujjat venni.... Én többet használt terméket nem veszek az is biztos.... Hát már 4hónapos a kisbabám úgy hogy elég rendesen sürget egy normális babakocsi... Köszönöm a segítséget....
2012. márc. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!