Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsi SZTK rendelőben kit...

Pécsi SZTK rendelőben kit ajánlanátok? Nem korai még a vizsgálat?

Figyelt kérdés

Kb. 3,5-4 hetes lehetek.Bizonyos tünetek is észlelek magamon,bár a tesztem "-" lett.Mondták mások hogy ez még nem jelenti azt h nem vagyok terhes.Szeretnék elmenni dokihoz is,hogy biztosra menjek.Ha elmegyek akkor ennyi idősen kitapintható lesz e ill. látja e már az uh? Első terhességem lesz.aggódok,mert még sose voltam ilyen helyzetben.

A segítő válaszokat nagyon köszönöm.


2010. jún. 21. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem pécsi vagyok ezért a dokikról nem tudok semmit,de szerintem elősször is csinálj még egy tesztet reggeli vizeletből.Ha pozitív akkor is ráérsz még egy pár hétig elmenni a dokihoz szerintem,én kb 8 hetes voltam amikor először voltam vizsgálaton és semmit nem mondott a doki hogy esetleg későn mentem.Addigra már biztos látszik a peteszák ha ott van.Remélem minden rendben.Sok sikert.

21+5hkm

2010. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia pécsi vagyok és Dr. Szörényi Andrást ajánlom neked az SZTK-ból, nagyon aranyos doki. Nyugodtan kérj időpontot hozzá egy két napon belül fogsz is kapni. Ő ott megvizsgál és nekem 3 napra rá adott ultrahang időpontot is. Ha kell tel. szám az SZTK-s amin tudsz időpontot kérni, akkor írj privátba.
2010. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én Panka Tibort ajánlom, hozzá jártam, kedves doki. Csak annyi infó, hogy ő egész augusztusban szabin lesz. Hozzá is pár nap alatt lehet időpontot kapni; az SZTK recepción kell kérni.

De én is azt javaslom, hogy pár nap múlva ismét csinálj egy tesztet... A legtöbb teszt a menzi elmaradásának napján vagy rá 1-2 napra már kimutatja, ha baba vana dologban.

2010. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!