Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hónapos Kislányomnak hogyan...

14hónapos Kislányomnak hogyan tüntethetném el a koszmót a fejéről?

Figyelt kérdés
Ezzel az olajozás és "lekapargatással" nem megyek semmire mert nem engedi elfut.A Babe koszmó elleni sampont használjuk de semmi javulás!:-( Segítenétek?Nektek mi vált be?Előre is Nagyon Köszönöm!

2012. márc. 7. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rendszederes sűrűfésűvel való fésülgetés
2012. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Sűrű fésűvel fésülködünk amúgy is.Nagyon hosszú haja van és sűrű!
2012. márc. 7. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
hajmosás után, törölközővel töröld teljesen szárazra a haját és vedd rá valahogy hogy engedje hogy maszírozd a fejbőrét és közben le tudod szedni. Én a lányommal 2 éves koráig evvel szenvedtem, és amikor ezt a tippet kaptam, a 4.-5.hajmosás alkalmával elmúlt neki. A lényeg hogy mindig közvetlenül hajmosás után csináld ezt mert akkor felázik. Sok sikert hozzá!
2012. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Háziorvos felír -azt hiszem valamilyen szaliciles krémnek mondta egy idős gyerekorvos doktornő-, ha kéred. Én végigkínlódtam az összes variációt, és semmi, nos ezzel 1-2-szer bekentem és KÉÉSZ!:)
2012. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!



Próbáld meg úgy, hogy pancsi előtt lefoglalod valamivel, hogy üljön minimum 5 percig egy helyben és akkor jól olajozd be neki, de ne azzal a híg baba olajjal hanem a sűrűbbel (olajgél), utána hagyd még játszani, szaladgálni, kb 30 perc múlva fürdesd meg és simán picit masszírozva, vakargatva mosd meg a haját. Ismételd meg legalább 3 napig és szuper lesz!


Ne akard kis kefével vagy bármi mással vakarni neki, mert érzékenyebb a kis fejük mint nekünk és fáj neki azért nem hagyja.


Sok sikert, remélem bejön nálatok is! :D

2012. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm Nektek a válaszokat!Nagyon sokat segítettetek!

2012. márc. 7. 22:37
 7/11 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy valahogy próbáld meg feláztatni, vízzel vagy olajjal, mert akkor nagyon könnyen le lehet kaparni

pl kisfiamnak kijött kb 20 hónapos korában is, de állítólag ez már nem koszmó, hanem túlzott faggyútermelődés, na mindegy olyan volt mint a koszmó, és baromira le volt tapadva, nem is tudtam eltüntetni,mert szintén nem engedte, Babé meg nem használt, aztán nyáron egyszer nagyon sokáig voltunk bent a Balcsiban, és felázott neki, és pillanatok alatt lejött az egész utána

2012. márc. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kíváncsicska ***** válasza:
Irány a doki és felír egy kenőcsöt.Nkünk pikk-pakk levitte.Én nem is kísérleteztem mással.egyből vittem dokihoz.
2012. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Mégegyszer Köszönöm a hasznos válaszokat!

2012. márc. 7. 22:53
 10/11 anonim válasza:
Fürdetés előtt kend be babaolajjal. Jó fél órát/órát hagyd rajta, attól felpuhul. Utána frottír törölközővel vagy mosdókesztyűvel dörzsöld, ne túl erősen. Kipirosodik, de hamar elmúlik a pirosság és szépen leválik a koszmó. :)
2012. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!