Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor, ha csak éjszaka...

Mi van akkor, ha csak éjszaka szörcsög a 3 és fél hetes babám? Nátha, megfázás vagy természetes még ilyenkor?

Figyelt kérdés
Éjjel leszívjuk neki az orrát,fehér váladék jön ki.Aqua maris orrsprayt használunk.
2009. jún. 9. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez még élettani szörcsögés,mivel lazák a porcok.Ne nagyon szívogassátok,mert sérülhet a nyálkahártya.Persze,ha náthás beteg,akkor muszáj,sőt kell is.
2009. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A gyerekorvos azt mondta,valakitől elkapott valamit...De akkor nappal meg nem taknyos,érdekes.Nem nagyon lehet számítani erre az orvosra,sokan máshova hordják a gyereket,lehet,mi is váltunk.Köszönöm válaszod!
2009. jún. 9. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy száraz a levegő, azért szürcsög éjjel.
2009. jún. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenképpen válts orvost. nekünk majdnem ezzel kezdte hogy ne aggódjunk természetes hogy ilyen hangokat ad ki, mert jobban ingerlik az apró porok.
2009. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne szivogassátok,az én orvosom azt mondta van ilyen.Az én kislányom is csinálja időnként.Figyeld meg ha szoptatod és az orrán veszi simán a levegőt,nincs megfázva.
2009. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az orvos és védőnő is a szívogatást javasolta.Mostmár elég összeállt váladék jön,néhol zöld.Akkor se szívjam?Csak mert nehogy szövődményes legyen...
2009. jún. 10. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.De,ilyen esetben szívd.Ezért írtam,h a nátha az más.Márpedig a zöld,vagy sárga nyúlós váladék nem normális.Sztem orrcsepp is kellene(van homeopátiás is,azt már használhatod ilyen pici babánál is)
2009. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!