Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet egyes babáknál a...

Mitől lehet egyes babáknál a két szemük között az orr és a homlok találkozásánál egy kis látható (talán kitágult? ) erecske? Már másodjára találkozom ilyennel.

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kislányának is van ilyen, mikor először láttam pár hónapos korában, azt mondta az anyukája, vagyis a barátnőm, hogy az orvos szerint 1 éves korára felszívódik. De azóta is ott van, pedig már 2 éves.

Nem akarok erre rákérdezni nála.


Most meg egy ismerős videófelvételén láttam, hogy az ő gyerekének is van ilyenje. A pici fél éves.


2012. márc. 8. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi lehet, de az én babámnak is van. Még látszik, most 10 hónapos. Sőt ahova járunk zenebölcsibe ott az egyik kisfiúnak is van, ő kb. 2 2 1/2 éves.
2012. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azért biztosan elmúlik, hiszen nagyobb gyerekeknél már nemigen látni ilyet. Én még nem is láttam senkin, felnőttön sem, csak az előbb említett két babán.
2012. márc. 8. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnt még fel felnőtteken. Az én babám nagyon világos bőrű, nem tudom elmúlik-e, de engem nem zavar.
2012. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányomnak is van (4 hós), és nekünk azt mondták h még nagyon vékony ott a bőre, barátnőm kislánya egy éves,neki is látszik még.
2012. márc. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is úgy hallottam, először, hogy egy éves korig elmúlik, de aztán doki világosított fel hogy 3 éves korukra. nekem is volt, és a lányomnak is van. 16 hós. van, hogy nem is látszik de van hogy igen. neki nem kitágult erecske, hanem inkább folt, de ha jobban megnézzük, akkor kis erek ezek. engem sem zavar, de azért örülnék ha elmúlna neki.
2012. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem mainaopig megvan, csak az orrnyereg oldalára került!:)

Modellkedtem,és mindig sminkes nevetett rajta,hogy ezels szokott múlni...

Mindkét lányomnak van,a nagy3 leszmindjárt,de még megvann neki!:)

Akicsi 5 hós!Engemnemzavar...Sokankérdezik, hogymegütötték???Aztánmondommindig,hogymegörökölték:)

2012. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a babám 5 és fél hós,neki is van,a dr-nő szerint is felszívódik 1-2 éves koráig,engem nem zavar,így is gyönyörű!
2012. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!