Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka akinek csak...

Van olyan anyuka akinek csak digitális homlok vagy fül lázmérője van otthon?

Figyelt kérdés
Nekünk csak homlok van, mert sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a popsiba bedugni a másikat. A doktornő meg kiakadt ezen, hogy az bizony nem jó... Miért?
2011. aug. 19. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert az nem olyan megbízható, mint a régi sima lázmérők.
2011. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De fél fok eltérések csak nincsenek. Igazából az az aggodalmam, hogyha beteg a lányom, és lázat kell mérni, akkor sír és kapálózik. Hogy tartsam a popsijában a lázmérőt 3 percig? Jó tudom, anyáink is megcsinálták, na de ha van egyszerűbb modja, akkor miért ne?
2011. aug. 19. 08:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira jó és egyszerű volna, a kórházakban se használnának mást.
2011. aug. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan lázmérő van, hogy popsikenőcsösen épphogy csak bedugom a végét, és 5-10 másodperc múlva kész a mérés. A három hónapos kislányom észre sem vesz ebből semmit, mert addig szemezünk, és mosolyog.
2011. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két éves a kisfiam soha nem m értem neki popsiban lázat.Fül lázmérőnk van,még nem hagyott eddig cserben.A védőnőnek meg soha nem reklámoztam:)Nincs szívem megtenni vele..én ilyen vagyok...
2011. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,tudom,hogy nem gyerekosztály,de engem 4 hete műtöttek a sebészeten,ott is fülázmérőztek minket már.
2011. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fullazmeronk van, Braun a markaja. Pont olyan amilyet a korhazba hasznalnak. Ha viszem a fiam gyerekorvoshoz vagy ugyeletre (sajnos mar itt is voltunk) ott is ezzel merik. 3 masodperc alatt mer igy ejjel is be tudok lopozni es megmerem a kisfiam lazat. Eddig sosem csalodtam benne csak figyelni kell az elemet es legalabb evente kicserelni (hasznalattol fugg). Ahol en elek a vedonok es a dokik sokkos allapotba kerulnek, ha megemlited a popsiba dugos modszert vagy a porszivos orrszivot. :))
2011. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekünk is homlok+fül van, és szerintem pontos, ha van is eltérés , elenyészö...
2011. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is fül- homloklázmérőnk van. Van sima digitális is, de soha be nem dugtam a fenekébe. Szegénynek minden baja van, én meg még kínozzam is? Ezzel még éjszaka is pár mp alatt megmérem. A védőnő nekem is pampogott. Egyik fülemen be, a másikon ki.
2011. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ja igen, a kórházban is homloklázmérőt használtak.

Na most már megnyugodtam, hogy nincs ezzel semmi baj, csak van aki ragaszkodik a hagyományoshoz.

2011. aug. 19. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!