Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek árthat 7,5 hós...

Szerintetek árthat 7,5 hós babámnak néhány kanál Danette puding?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
19%

igen,árthat.

az egy mű cucc.nézd meg az összetevőit.

a tejtermék bevezetése nyolc hónapos kortól ajánlott natúr joghurt,majd sajt formájában

de a te gyereked,mérgezd,ha akarod

2012. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
köszi a lecseszést,kedves válaszoló, de nem én adtam neki!
2012. márc. 8. 18:50
 3/34 A kérdező kommentje:
most meg parázok! érted?
2012. márc. 8. 18:50
 4/34 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nem fog ártani, de inkább tényleg más tejterméket, gyümölcs joghurt stb. Később nasinak adhatsz. Ezt a mérgezed a gyereked, hagyjuk már, a gyerek soha nem fog találkozni "mű" kajával? Akkor banántól elkezdve hagymát se adjál neki, mert azok is tele vannak már minden cuccal, hogy ne rohadjon el hamar. A bolti dolgok többsége is amiből otthon főzöl.
2012. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
Mű cucc persze, temeg egyé füvet baszod az nem mű, bár van már azis xD Az én hugom már javában ette a joghurtot ilyeni dős korában, max fosik egy nagyot, vagy nem kell neki, de meg nem hal.. Meg ehhez alkalmazkodik a szervezetünk, mi az az étel ami azt is tartalmazza ami rá van írva, nagy gyorsérlelt gázas szarok...
2012. márc. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
85%

Te jó ég! Első válaszoló azért nem kell ilyen hangnemben írni. "Mérgezd ha akarod". Igen, nyilván meg akarja ölni a gyerekét...Egyre jobban irritál ez az oldal...Úgy beszélnek itt egyes emberek, mintha legalábbis Istenek lennének..

Kedves Kérdező, nem a legjobb egy ilyen kisgyereknek, de néhány falattól nem lesz baja, ne aggódj.

2012. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tesz jót neki,a danone amúgy is tele van antibiotikummal,sokkal egészségesebb a natúr joghurt, a babapuding, a túró,bár nem hinném hogy komoly baja lenne,de azért inkább ilyen kicsinek még nem adnék,kérdező ne foglalkozz azokkal akik lehurrognak,ez az oldal tele van a rosszindulatú,mocskos stílusú anyukákkal
2012. márc. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
50%
ja még annyit kisfiam 7,5 hónaposan evett először túrót,8 hónaposan,joghurtot,sajtot,vajat,most 10,5 hónapos,1/3részben tej,2/3részben víz tejbegrízt már evett,és minden rendben vele..
2012. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
83%

Nem árthat neki néhány kanál. Nem ciánt kapott.....nem szabad keverni a mérget és az ételeket. Tudom, sokan ördögtől valónak tartanak mindent ami nem bioköles és alma, de azért a végletekbe ne essünkmár. Végletekben az egyszerű emberek gondolkoznak.


Kedves kérdező, nem lesz baja.

2012. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat, megnyugodtam! :)

Amúgy én azóta vagyok itt, mióta a babám megszületett, de tényleg egyre többször találkozom nem túl kedves válaszolókkal. A "babakaja" téma meg amúgy nagyon túl van misztifikálva! Talán emiatt is lettem olyan beszari, hogy két kanál puding miatt lelkibeteg vagyok!

2012. márc. 8. 19:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!