Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy megváltozott a...

Tudtátok, hogy megváltozott a dm bababónusz programja?

Figyelt kérdés
Mostantól csak az élhet vele, akinek van active beauty kártyája és mindenkinek újra kell regisztrálnia, ezt vagy az info pultnál vagy a webes felületen teheti meg az adatmódosítás fülnél.
2012. márc. 9. 01:23
1 2
 1/14 Kerria ***** válasza:
Nem tudtam, de nekem elvileg van olyanom is, és mégsem küldik a bababónuszt. Pedig már nagyon kíváncsi lennék rá, olyan sokan emlegetik!
2012. márc. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen olvastam az üzletben. De az van kiírva hogy aki már benne van a progamba az kap levelet tőlük,mivel nemkaptam rég semmit meg kérdeztem a dm-be egy "szimpatikus eladót" :S aki annyit mondott nagy nehezen, hogy ott van az infó pult ott kell regisztrálni. Oda mentem nyomkodtam mindenfélét, de nem találtam benn ilyet csak az aktuális kuponfüzeteket és akciókat.
2012. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kíváncsicska ***** válasza:
az adatmódosításnál kell újból regisztrálni.én tegnap csináltam meg.Meg is kaptam azonnal a kezdő csomagot.Igazából csak megerősítés kell
2012. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is inkább bementem és újra regisztráltam.Kaptam egy kezdőcsomagot is.
2012. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen,én már újra regisztráltam és megkaptam a kezdőcsomagot is ,tök jó dolgok vannak benne.

Fontos:mindenki regisztráljon újra,mert április 30-án törlik a régi rendszert és a nevek is törlődnek,ez benne van a levélben amit küldött a DM.

2012. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mik voltak a csomagban?
2012. márc. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy csomó kupon,köztük egy 15%-os végösszegi is,neogranormon popsitörlő,Libero fürdető,Johnson popsikrém minta,fürdető minta,babanapló.
2012. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én tegnapelőtt voltam a Dm-ben és az infopulton újraregisztráltam (itt olvastam róla.

Pebinnyented a kártyádat, adatmódosítás, bepötyögöd a babád adatait, jóváhagyod és feltétlenül ki kell pipálni, hogy kéred a postai úton történő anyagokat (csak így küldenek kuponokat).Megerősítés és már nyomtatja is a kupont.

Helyes kis fehér babahátizsákban volt egy babanapló, kuponfüzet sok cuccossal, egy 15%-os végösszegi kupon (8000 ft felett!), johnson's, babylove popsikrém minta és egy libero fürdető minta.

Ez tegnap előtt volt és tegnap kaptam levelet a DM-től, amiben mindez le van írva.

Nagyon fontos, hogy a postai küldeményeket ki kell pipálni az info pulton!Illetve április 30-ával törlik a régi babaónusz tagságot, így addig mindenképpen meg kell újítani!

A kezdőcsomag mindenkinek jár és azt olvastam, hogy nem 2 hanem 3 éves korig lehet újra, vagy beregisztrálni!

14 hós kiscsaj anyuja

2012. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ezt nem értem, aki már megkapta a kezdőcsomagot az a dm-ben kapta vagy postán? Mert nekem a dm-ben azt mondták ott nem adnak semmit.
2012. márc. 9. 21:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Én akkor sem kaptam kezdő csomagot mikor először regisztráltam, még a régi rendszerben. Az üzletben azt mondták nem adnak, majd kiküldik postán, na vártam, azóta se jött semmi, viszont a kuponokat megküldték mindig.
2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!