Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes a kisfiam, folyamatosa...

4 hetes a kisfiam, folyamatosan kifolyik a pisi a pelenkából. Naponta többször kell átöltöztetnem. Rosszul csinálok valamit? Pamperst használunk.

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 08:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül te csinálsz rosszul bármit is.mi a huggies pelussal voltunk így,azóta nem is vettem olyat.a méret jó a babának?
2012. márc. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 sumergo ***** válasza:

Kisfiús témában nem vagyok otthon, de 3 dolog jut eszembe:

1. Nem megfelelő a méret.

2. Nem elég szorosan teszed rá, így nem illeszkedik jól.

3. Nektek nem lesz jó ez a pelus, mást kell használnotok. A babák nem egyformák, mindenkinél más válik be.

2012. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
4 és fél kg, a Minit használjuk, a newborn-t már kicsinek találtam. Figyelek nagyon hogy elég szoros legyen. Akkor megpróbálok ma másmilyet venni.
2012. márc. 9. 08:59
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindháromnál más pelus volt jó. hogy mi jó az függ a testfelépítéstől. Kísérletezz
2012. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pampers Active Baby 3-as Midi pelenkát próbáld ki,mert az 4-9kg-ig van,és ha husis a babád combja,akkor ez jó lehet.A lányom ilyen és mindig az alsó súlyhatárnál váltottunk nagyobb pelusra:pl.7kg-osan már 4-es pelust hordott.
2012. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A fiamnak nem volt jó a Pampers, több félét próbáltunk, a Libero és a Huggies vált be picinek, aztán jó volt a Spáros pelus.

Érdekes, most a kislányomnál nincs ilyen gond.

2012. márc. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a két lány semmiből nem pisilt ki.A fiam meg naponta ötször.Aztán leváltottuk a Pamperst Liberóra .Abból kevesebbszer folyt ki.Később meg egyáltalán nem.Néz meg azt is merre áll a kis kukija:))
2012. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi 5,5 kg-osan szenvedtunk, a 3-6kgos pelus mar kicsi volt a 5-9kgos meg nagy, ami bevalt az a tescos meg a libero, pedig elotte pont ez a ket marka volt amibol kipisilt
2012. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem is kisfiam van.a papmpers-ből a newborn még jó volt,viszont a többiből kifolyt a pisi.nálunk a libero vált be és a lidl-s toujurs pelus.
2012. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 7 hós, és a huggiesból pisil ki folyton,és mindig a jobb oldala felé,ezért pelenkázásnál csalok egy nagyon kicsit, és azt az oldalt jobban meghúzom,a másikat meg engedem, hogy nehogy szorítsa.
2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!