Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kisfiú vissza...

13 hónapos kisfiú vissza tudja tartani szándékosan a pisit?

Figyelt kérdés
Hetek óta minden este belepisil a kádba egy -két percen belül, ahogy beleteszem. addig le sem ül pancsolni. Sőt, lesi-várja, mikor folyik és nagyon örül neki :-D érdemes lenne blire ültetni vayg ezt mindenképpen a fürdőkádnak tartogatja? mert ha tartogatja, akkor viszont kezd már valamit kapisgálni, nem? vagy ez most már valami feltételes reflex? nem csak pár csepp jön, hanem rendesen.
2011. dec. 31. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 30 éves vagyok, és a meleg vízben nekem is pisilhetnékem van, de visszatartom, ő még nem tudja.
2011. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem tartogatja, hanem a víz hallatán ingert érez :)

egyébként mostanában fog kialakulni, hogy tudja tartani, de inkább 1,5 éves kor körül van.

ráültetheted bilire, de amíg nem tud szólni, nagy reményt ne fűzz hozzá. mert ilyenkor még hiába találna bele a bilibe véletlenül, ez nem szobatisztaság. majd ha ő magától szól, elmegy, lehúzza a gatyót és ráül...

olyan 2-3 éves kor között szoktak rá megérni, fiúk később, ők inkább 2,5 éves korban, a beszéddel körülbelül egy időben fog megérni a homloklebeny erre

2011. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szól még valóban, de ha más pisil, mondja, hogy pisi :-DDDD pl. ha hallja, hogy épp bent van valamelyikünk WC-n. a bilivel mindenesetre várunk még akkor
2011. dec. 31. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:

:D nekem is ezt csinalja biztos akkor van pisilhenéke amikor a fürdökádba teszem.

de egy valamit még nem probáltam oda teszem abilit a kádoz megengedem a pancsihoz a vizet hátha belepisil a bilibe

2011. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a fodrászom kislánya egy éves kora óta szoba és ágytiszta,úgyhogy a válasz igen,vissza tudja tartani,bár ritka ebben a korban
2011. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!