Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero-ból másnak is kifolyi...

A Libero-ból másnak is kifolyik a pisi?

Figyelt kérdés

Kaptam egy csomaggal és kipróbáltam. Előtte már mondta egy ismerős,hogy az ő fiának mindig kifolyt a pisi belőle.

Eddig 3-at használtam el, kettőből kifolyt. Pedig megnéztem,hogy jól adtam-e rá.

Más is járt így vagy béna vagyok?


2012. jan. 9. 16:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehajtod a fütyijét?
2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Le!

Ellenőrzöm a fodrokat is!

2012. jan. 9. 16:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Amikor pár hetes volt nálunk is kifolyt, viszont később már nem. Én is sok helyről hallom, hogy kifolyik.
2012. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beus6 ***** válasza:
Nálunk is sűrűn kifolyt minden! Hamar váltottam! Dm-es vált be baby love-os pelus!!!
2012. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is kifolyt, pedig direkt lehajtottam a fülyijét. ÉLmény volt napi 3szor átöltözni :)
2012. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindkét gyereknél bevált. vastagabb a combjuk, talán ezért jó.
2012. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
én is jártam már így hogy kifolyt a pisi,de én a pampers pelánkánál! én a bella happyt használom és megvagyok vele elégedve!
2012. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szinte soha nem folyt ki. Lehet, a te babádnak más pelus jön be, ez a testalkatától is függ!
2012. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a legjobban a Libero vált be, husi a babám és lány, talán ez is számít.
2012. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A csajom soványka elejétől fogva liberot használunk és max. kétszer folyt ki a másfél év alatt
2012. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!