Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár jó tanács szobatisztaság...

Pár jó tanács szobatisztaság ügyben? 2 éves kislányról volna szó!

Figyelt kérdés

1 hónap múlva lesz a lányom 2 éves,

ahogy beköszönt a jó idő, szeretném a pellust bugyira cserélni:)

tapasztalatlan vagyok-e téren,

hogy kezdjek neki?

bili nem jöhet szóba gyűlöli, így vettem wc szűkítőt az tetszik neki, okos lány hamar leszokna


de hogy álljak neki????

kéne egy rendszer nem???


SOS !!!


2012. febr. 29. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk a mintas kisbugyik jottek be, a nyuszis pl. mivel ez volt a kedvence akkor. TEHat egyutt vasaroltuk meg, s amikor felakarta venni, akkor kapott olyan feltetelt, hogyha a WC-ben fogja elvegezni a dolgat, akkor felveheti a szep bugyit, igy siman leszoktunk. Tobbszor kell neked figyelmeztetni, hogy megyunk pisilni, mivel hajlamosak megfeledkezni errol, es ejjel szinten, lefekves elott elkell neked vinni azert, hogy aztan igy megszokja.
2012. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsi hogy közbe szólok, mi még messze állunk ettől de annyira megtetszett az első hozzászóló ötlete/tanácsa hogy megjelölöm a kérdést. A sógornőmék lánya pont ezelőtt áll hátha tudok így segíteni ötletekkel. Sok sikert!
2012. febr. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom azért szokott le, mert mondtuk neki, hogy csak akkor mehet oviba, ha a wc-be pisil. Ez eléggé hatott neki.
2012. febr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig orommel tolt el, ha hasznos tanacsokat tudok adni. TEhat fontos lenne arra figyelned, hogy a gyermeknek mi a kedvence?

Elso valaszado vagyok, tehat a lanyom imadta a nyuszikat, igy jot az otlet, hogy nyuszis fehernemut veszunk, mivel kedvenc allatkaja volt.

Ha a lanyodnak a kutya, cica a kedvence, akkor olyan bugyit vegyel, hiszen nagyon sok fajtat lehet kapni. A gyermeked valassza ki azt, hogy melyiket szeretne, ez a legbiztosabb! Aztan lehet taktikazni, mint mar leirtak, hogy csak akkor mehet el, ....vagy akkor nezheti meg...stb. tehat ezekkel meglehet fogni, de megis szeretettel, hiszen mint az ovodaba menetel is, mivel a gyermek imadja a gyermekeket, ezert mindent megfog tenni, hogy odamehessen!

2012. febr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiam most volt 2 éves,tehát egy cipőben járunk.Nekem ő a 3. gyerek,a másik kettő lány,és sokkal hamarabb rá is szoktak a bilire-wc-re.A fiamnál szintén a kedvenc Thomas a gőzmozdonyos nagyon cuki boxeralsó jön be.És persze a rendszer.Reggel irány,pisilünk.Én vettem neki bugyipelust az is nagyon jó,bár ha az van rajta nem szól csak ha kérdezem,ha gatyó van rajta akkor szól néha csak akkor hogy ha becsurrant.a lényeg hogy időnként elviszem pisilni néha szól,a múlt héten kezdtük,és már van hogy egész délelőtt nem pisilt be.
2012. febr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi! Ez a kérdés és a hasznos válaszok nekem is jól jöttek! :)
2012. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!