Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hánykor fürdetitek pár...

Ti hánykor fürdetitek pár hetes babátokat? Hogy alakul a napotok?

Figyelt kérdés
6 hetesek vagyunk, és eddig a 6-os evés előtt fürödtünk, de szeretnénk kitolni egy kicsit.Kb fél 7-7-re.De akkor meg ha 6kor eszik, utána fürdés, utána megint evés az alvás előtt...nem lesz sűrű ez így?Vagy 6 helyett együnk 5kor?
2012. márc. 9. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a baba döntötte el mikor akar enni. Mi mindig a 2 híradó után fürdetjük este. Imádja az időjárás jelentést és azért :)


11hónapos baba mamája

2012. márc. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz sűrűn!lassan 15percenkén tolod az időt...


4gyermekes anyuka.

2012. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi kezdettől fogva 9 körül fürdünk, utána eszik, még egy órát fenn van, és kb 11-12 körül alszik el. Most 2.5 hónapos. (ha korábban fürödnénk soha nem találkozna Apával...)

8 körül alszik egy fél órát (napközben csak ennyit "képes") és 11 után jön csak a hosszú, reggelig tartó szunya. Úgyhogy nem is lenne nálunk értelme előrébb hozni.

Viszont ha pl úgy jön ki, hogy az előző és utolsó evés között csak 2 óra telik el, én akkor is megetetem, különben éjfélkor még vigadoznánk. :)

2012. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
4,5 hónapos a babánk. A napirendünk állandóan változik, Ő a főnök... De az esti fürdés szent és sérthetetlen: 8-kor a pelenkázón egy kis játék, beszélgetés, masszírozás, majd fürdés és szopi. Aztán alvás kb. 2-ig, majd szopi reggel 5-ig, 6-ig alszik. Éjjel csak vészhelyzet esetén pelenkázunk. Szerintem teli hassal fürdetni nem jó. A túl korai fürdetéssel és vacsival garantálható hogy hamar lesz az ébresztő, éppen mikor elaludnátok...
2012. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez kissé félreérthető, bocs! Reggel 5-ig, 6-ig alszik és utána szopi.
2012. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 2hónaposak elmúltunk és olyan 7 és 8 között fürdetünk,ez attól függ,hogy jön ki a szopás./Pl. ha este 5 körül eszik,akkor 8-kor fürdetem,mert 3 óránként igényli a tejcsit:)/De sajnos az esti szopi után nem alszik el rögtön,csak olyan 9-10 között:( Aztán éjszaka 1*ébred enni 12-1 között,utána pedig 3-4 óra között,ezután nagyon nehezen alszik vissza és csak egy órácskát pihen.
2012. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!