Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Egyszerre ébredtek a...

Anyukák! Egyszerre ébredtek a babátokkal? Vagy felkeltek hamarabb és megfőztök mire kel?

Figyelt kérdés

Lánykám 8 körül kel, első baba,így nagyon nem kell kapkodnom, együtt megyünk, boltba,majd utána főzök,de így is kész vagyok ebédre.


Viszont ma felvillant, hogy jön a jó idő, és lassan a nagy meleg, nyílván sokat akar mad kinn lenni, 15 hónapos,és lehet rá kéne venni magam, ahamarabbi kelésre és főzésre,hogy aztán délelőtt kinn lehessünk a kertben..


2012. márc. 4. 13:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eddig mi is szép komótosan reggel együtt készültünk neki a napnak a fiammal, de most, hogy jó az idő mi is megyünk délelőtt is sétálni, nem is keveset, és csak aludni hozom haza utána ismét séta (12 hónapos), így csak annyi időm van csinálni a házimunkát amíg alszik. Ameddig elég ez az idő arra, hogy készen legyek addig nem aggódom, majd ha kevésnek bizonyul változtatok.
2012. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ja,ezt én mindig eltervezem,de sosem jön össze!Eggyütt ébredek a két babámmal(nem is annyira babák már,20 hón.),aztán amíg ők beszélgetnek a szobájukban,összeütöm a reggelijüket!Főzni?hát,ha jó idő van,akkor a reggeli séta után,úgy 10körül és kapkodva!:)
2012. márc. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem eszembe sincs korábban kelni :D szeretek aludni...

amúgy én a gyerek után kelek. felkel, megissza a teát amit este odakészítek, majd szöszmötöl kicsit a szobájában és csak azután jön be hozzám, hogy keljek, ez változó, f9-9 között, néha előbb...


10kor indulunk, akár 1ig kint tudunk lenni, ebédre az előző napi "maradékot" esszük, majd míg alszik délután, megfőzöm a vacsit így délután is kint tudunk lenni. és kipihent is vagyok :D

2012. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én inkább este szoktam. nem bírok hamarabb kelni. próbáltam, de akkor meg nem tudok teljes jelenlétemben vele lenni napközben, mert fáradt vagyok.
2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább előző este megfőzök.Így alhatok amíg ő is alszik(igaz ez nem sok,mert reggel 6-7 között ébred).És egész nap ráérünk csavarogni:)meg hallgatni a hülye szomszédokat,hogy "ez már megint nem csinál otthon semmit,mert mindig kinnt lóg":))))
2012. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha előbb ébredek, akkor addig netezek, kávézok, összeszedem magam. Fél 8 körül ébred ő is, együtt megreggelizünk. Utána felteszem a kaját, ami max. 1 óra alatt kész is van. De általában inkább fél óra. fél 10-10 körül szoktunk elindulni. Vagy sétálni megyünk, vagy boltba, ez sok mindentől függ.

Ha jön a jó idő, nálunk akkor is marad ez a felállás. Max. ha pl. húst sütök, akkor addig kimegyünk a teraszra. Zárt a terasz, nem tud lemenni. Kimegyek vele, aztán néha bemegyek, ránézek a kajára. Aztán ha kész, akkor mehetünk tovább. :)

Most egy éves a kislányom.

2012. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se kelj előbb,inkább főzz előre és így aludhatsz!!Én 17 hónapos fiam 5-fél6 között ébred, mit megadnék, hogy 8-ig aludjun!!!!:)

Ha 8ig aludna max 1-2x kelnék korábban, ha nagyon nem tudtam előre főzni.

2012. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én próbáltam hamarabb kelni, de mihelyst észreveszi, rögtön felkel ő is, így nincs értelme. 21 hónapos
2012. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aludj sokáig amíg csak tudsz!!!!Használd ki ezt, utána úgyis eljön az idő amikor fel kell kelni.
2012. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én lánykám 8 hónapos,reggel 6,fél7 körül kel. Vagyis ébren van hamarabb,de játszik egy picit magában,aztán megyek át hozzá. Eszemben sincs előbb kelni. Felöltöztetem,reggelizik,pihen egy kicsit az ölemben,megnézzük a híradót. Aztán én reggelizem,kávézok. Megcsinálom a tízóraiját,majd játék van 10-ig. Eszik,majd alszik(babakocsiban a teraszon). Ilyenkor fogok hozzá az ebédhez. Mi délután megyünk sétálni.
2012. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!