Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek külön járókát...

Ti vettetek külön járókát otthonra?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy utazó ágyat, azt néztem, hogy az megfelelne járókának is szerintem! Ti vettetek külön járókát?
2012. márc. 9. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is az utazóágy volt a járóka.
2012. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. De a nappaliban nekünk is utazóágyunk volt, éjjel meg a rácsosban aludt.
2012. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az utazó ágy szerintem nem a legjobb járókának. mert az alja csúszós,és ezért nehéz benne fel állnia. amíg csak fekszik kúszik addig még úgyahogy jó,de később már nem a legjobb arra a célra. legalábbis én ezt tapasztaltam a lányomnál. de azt is megértem ha nem akarsz költeni pénzt a járókára. majd később meglátod,hogy mennyire lesz rá szükség.
2012. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, szerintem akkor nem veszünk külön járókát! A célnak ez is megfelel, bár most olvastam, hogy sokan beleteszik a babát pár hetesen is, nálunk a földön van egy vastag pléden az 5 hónapos lányom! Még nem mászik, teljesen jól elvan! A járókát akkora gondoltam, amikor már tud mászni és kicsit magára kell hagynom, abba csak beleteszem!
2012. márc. 9. 19:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem vettem járókát,a szoba meg volt neki csinálva ráccsal,jó nagy helye volt.Ha csak kis időre tennéd be nem vennék én sem.
2012. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csúszik az alja, ha veszel bele szivacsot vagy plédet teszel az aljára
2012. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha csak kis időre teszed be, akkor a kiságy is jó, vagy nem? Én mindig a kiságyba raktam be, ha mondjuk csak ki kellett szaladnom egy pár percre. Nekünk van járókánk, de a nagy, nyolcszögletű. Viszont amióta feláll,azóta ki van nyitva és a bútorok, elektronikai műszerek elé van rakva, így a szoba az övé, de a veszélyesebb dolgokhoz nem fér.
2012. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, éppen a kiságy is jó arra, hogy csak pár percre betegyem, csak az a baj, hogy az messze van tőlünk! Ha éppen főzni akarok, csak kiteszem az előtérbe, és rálátok, miközben játszik! Jó, akkor magyarul lesz olyan is, hogy több időre beraknám! ...de az sem rossz megoldás, amit itt egy válaszoló írt, hogy körbe van kerítve a szoba ráccsal! Na majd látjuk!
2012. márc. 9. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!