Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg betegesen ragaszkodom...

Tényleg betegesen ragaszkodom a fiamhoz? Van így még valaki, mind én?

Figyelt kérdés
Anyám szerint beteg vagyok,mert figyelem ki,hogy fogja a babámat,és ha nem tetszik akkor szólok.Nem tetszik neki az,hogy Őt is mindig szem előtt tartom.Féltem a gyerekem,és nálam ez normális dolog,hogy oda figyellek rá.5 hónapos a fiam
2009. jún. 10. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyen voltam leszek senkinek nem engedtem fürdetni sem:-))Kis anyatigrisek vagyunk:-))
2009. jún. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én fiamnak nehezen indult a kis élete,és 2 hétig kórházban volt.Most 10 hetes,és én ugyanígy érzek...sőt nem bírom senkire otthagyni,csak a férjemre.Azt hittem azért van ez így,mert nem volt velem,de úgy látszik mégsem... Mégiscsak a saját gyermekünk,és persze,hogy figyelünk rá! :-)

2009. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
nekem lányom van, én nem vagyok ilyen. főleg az anyám, felnevelt már pár gyereket, csak tudja már, hogy hogy fogja. szerintem a fiús anyukák valahogy ösztönből "anyatigrisebbek", mint a lányos anyukák. de majd ezt csak akkor fogom tudni igazolni, ha legközelebb fiam születik :D
2009. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Én is ilyen vagyok, de sztem ez természetes. Igazi "paramami" lettem. Mindenkit megszólítok, ha nem jól fogják a kisfiam. Anyukám is szült már pár gyereket, csak nem mostanában....és sokszor látom, hogy a kisfiam feneke alá teszi a kezét, és úgy tartja. Persze, hogy megszólítom érte, hiszen az ő gerince még nagyon gyenge, nem tudja megtartani magát. Én is, és a hugaim is (huszonévesen) mind hátfájósak vagyunk....na vajon miért?
2009. jún. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én arra ugrok ha nem támasszák ki rendesen fejét,hátát,és ha szólok én vagyok a .....Szerintem normális ha félti az ember a picurkáját.Hisz a mi felelősegünk.Nem??Anyám is 2 nevelt fel,de már 32 éve volt,azóta szerintem mindent elfelejtett.Legalább is úgy tapasztalom.
2009. jún. 10. 08:41
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Igazad van. Egyébként engem is lehurrognak......:) Még az is jó, amikor osztogatják a tanácsokat, hogy mit adjak neki enni. A hajam az égnek áll néha! Mostmár eljutottam arra a szinrűtre, hogy bólogatok, de nem fogadom meg a tanácsukat. Így a vita is el van kerülve, meg ők is meg vannak nyugodva. :)
2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
szinrütre = szintre. Bocsi :)
2009. jún. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Multkor át kellett ugranom a gyógyszertárba, anyu itt volt, erre ugyanugy kaptam ki a kicsit a kezéből, hogy ő most velem jön. Jó hülyén nézett, hogy egy percre sem lehet rá bizni a kicsit? ...3perc volt a gyogyszertár oda-vissza. Nem értem sokszor magamat....nem ette meg a mama ezalatt a 3perc alatt:))
2009. jún. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
szia.Az első gyermekemnél voltam ilyen,rendesen anyás is lett.meg is bántam mert egy lélegzetnyi időm se volt nélküle.most a második babámnál már nem vagyok ennyire merev,pesze figyelek,de pontosan tudom hogy nem annyira törékenyek,nem annyira esetlenek mint mi azt gondoljuk.és meg is látszik,mert igaz imád engem,de rábízhatom bárkire,persze ha ismerem és tudom,hogy vigyázz rá,de hogy ezt hogy teszi azt rá bízom.
2009. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem lányom van 16 hónapos.

Miután sosem volt senki aki vigyázzon rá,max a fe´rjem 1-2 órát.Sosem voltam sehol a lányomnélkül,még orvosnál sem...

Ìgy én sem tudom sehol sem otthagyni.Ès nem is szeretném még...

Külföldön élünk mikor haza megyünk anyu mondta nyugodtan hagyjuk otthon Rebekát mi meg menjünk,de én nem hagytam,mert tudom,hogy mennyire anyás.Itthon még a kukához sem tudok lemenni nyugodta,mert sír utánnam.Pedig az apja itt van vele.

Ez valahol jó is meg nem is.

Valahol jó lenne egy kicsit kikapcsolódni,de nekem ez így jó.

Èn is nagyon ragaszkodom a lányomhoz,és ö is hozzám.

2009. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!