Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom kitisztítani a...

Mivel tudom kitisztítani a gyerekszőnyeget?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy szőnyeget. A képen szépnek tűnt, volt rajta pár folt, azt mosóporos vízzel kisikáltam, de állott szaga van. Öblítős vízzel is átsikáltam, kint szárad a teraszon, de még mindig büdös. Nagyon szép vastag szőnyeg. Mit csináljak vele?

2012. márc. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is elkövettem azt a hibát tavaly,hogy ilyen időben mostam ki,bármit csináltam büdös maradt,aztán eszembe jutott,hogy kikölcsönzök egy takarító gépet,szőnyegtisztítót raktam bele (vanish),aztán egy éjszakát még kint szellőzött az erkélyen,másnap tiszta,illatos,és száraz volt!
2012. márc. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szárad meg gyorsan a napon, akkor a nedvességtől ilyen szaga lesz. Várj 1-2 hetet, és szép napos időben ecetes vízzel sikáld át egy kefével, és úgy terítsd ki a napra. De lehetőleg felakasztva, ne a földre, mert úgy nem tud rendesen átszellőzni.

Az ecet szagtalanít, és az ecetszag el fog tűnni.

2012. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dohos szaga van. Mennyi egy szőnyeg tisztítás, vagy gép kölcsönzés? Nem egy nagy szőnyeg, 7000 Ft-volt, szép is, csak büdös! Teraszon kilógottam a korláton, de nem használt, pedig kint volt 2 napot, a szél is fújta. Lehet veszek 1 vanish szőnyegtisztítót. Próbáltátok?
2012. márc. 11. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőnyeg tisztító (vanish)kb.1000ft.,gépkölcsönzés nálunk 2000ft.egész napra,de valamennyi letétet ott kell hagyni!
2012. márc. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!