Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Játszószőnyeget hogy lehet...

Játszószőnyeget hogy lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés

Sokszor bukik és nem szeretném, ha bebüdösödne, de kimosni gépben nem akarom. Igazán kézzel sem nagyon, mert össze fog gyűrődni. Ilyen selymes anyagból van.


[link]


így néz ki.


2010. júl. 10. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én hasonlómat,mosózsákba tettem és kímélő programra állítottam a gépet,semmi baja nem lett,és gyűrött sem lett,igaz nem selyem a mienk.
2010. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mosógépben mostam. Beleraktam egy nagyobb párnahuzatba, és 30 fokon. Semmi baja sem lett, most fogjuk továbbadni a családban egy új babának :)
2010. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk direkt mondták mikor vettük,hogy simán bele a mosógépbe és 30 fokon!Semmi baja nem lett!
2010. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor én is beteszem!
2010. júl. 10. 16:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!nyugodtan mosd ki, ugyanilyenem van,a kisfiam 7 hónapos hetente ki kell mosnom mert Ő is minden nap legalább egyszer rápakolja az ebédet..:(

30 fokon kímélőprogramon mosom,kint a napon kb 10 perc alatt megszárad.Még csak meg sem fakult egy kicsit sem - ez nagyon jó minőségű anyagból van.

2010. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van, és én eleinte 60 fokon mostam a gyerek ruháival együtt. semmi baja, pedig számtalanszor mostam már.
2010. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!