Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki testvér babakoc...

Használ valaki testvér babakocsit? Mik az előnyei hátrányai? Érdemes venni?

Figyelt kérdés

Jön a kistesó, mikor megszületik a "nagy" 20 hós lesz ti vennétek testvérbabakocsit, hogy együtt tudjunk sétálni a két gyerkőccel, vagy a nagy már totyogjon mellettünk? Annyira nem látom át még, hogy hogy lesz akkor két "kicsivel".

Ilyesmire gondoltam:

[link]


2012. márc. 10. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasznos találmány! :) Nekünk nagyon bevált! A nagy már 3 éves múlt, de még mindig szükség van a kocsira! Akár levegőzésnél, vagy bevásárlásnál. Ha a nagy elfárad, vagy nem bírsz vele, mert a másik irányba rohangál, akkor belerakod. Nem sok hátránya van, talán annyi, hogy akadálynál nehezebb megemelni/tolni a két gyerkőccel. Illetve mi liftes házban lakunk, csak a nagy liftbe fér be.Én mondjuk használtan vettem, kb 1 évre nem adnék ki érte ennyi pénzt, de Te tudod!
2012. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én sem feltétlenül vennék újat, csak ezt a típust találtam, ami tetszene. Most még nem jár a nagyobb, addigra valószinűleg fog, de nem tudom elképzelni, hogy a kocsi mellett jönne, akár a boltig gyalog. Egyedül vagyok, így bevásárlás, posta stb. nem hiszem hogy megoldható lenne ha nincs mindkettő babakocsiban.
2012. márc. 12. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!