Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért hisztizik a fiam délutáni...

Mért hisztizik a fiam délutáni, és esti elalvás előtt?

Figyelt kérdés

Evett, ivott, minden rendben, nem fogzik...stb. És még is olyan hiszit levág. Utána meg 3órát alszik.

11ónapos.



2012. márc. 7. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert bár fáradt, neki még nagyon sok elintézni valója akadna. :)
2012. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Nálunk fél órás cirkusz előzi meg az alvást, mert még ezt kér, azt kér, ide menni, oda menni. Kitartás!
2012. márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt tanácsolták, hogy próbáljam meg megtalálni a megfelelő időpontot az altatáshoz, gondoltak itt arra, hogy ne legyen még túl fáradt, de már elég álmos legyen ahhoz el akarjon aludni a játék helyett. Hát nem volt egyszerű elkapni azt a pillanatot...Sokszor volt, hogy megpróbáltam elaltatni, és ha nagyon nem ment, megpróbáltam egy pár perc múlva, és akkor már sikerült, kevesebb hisztivel. Tudom nagyon nehéz, de lehet, hogy álmos, de még nem annyira kimerült, hogy könnyen elaludjon, próbálkozni, kísérletezni kell szerintem.
2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aha, egyetértek az előttem szólókkal...sok a dolguk, de már nagyon fáradtak...:-)) Lesz ez még rosszabb is, ne aggódj..:-)))
2012. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)) Aranyos :) Meddig tart ez a hisztikorszak?
2012. márc. 7. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A lányomnál ez lecsengett kb. 2 hét alatt. Azóta megint szó nélkül alszik el. :)
2012. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kislányom és még most is ez a szitu...
2012. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!