Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy ennyit egész...

Normális, hogy ennyit egész nap cicizne?

Figyelt kérdés

ma 4 hónapos a fiam. Tudom, a fiúk cicisek, de ennyire? Reggel felébred, cici kell neki. Majdnem egész délelőtt cicivel a szájában aludna. Délután megint. Jó, ha egy nap 3-4 órát fenn van összesen. A többit szopival tölti el, és közbe meg alszik. 1-2 hónaposan, meg volt, hogy nem is aludt 2 etetés közt. Igaz akkor még tápos is volt egyszerre.


Másnak is van ilyen, vagy ez tök normális?


2012. márc. 12. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
jól értem, akkor lényegében egész nap a melleddel a szájában fekszetek? de miért hagyod ezt? nem értem. miért eteted egész nap? miért nincs rendszer? te hogy mész pl. wc-re vagy hogy eszel, ha a "cicivel" a szájában alszik? rakjál a szájába inkább cumit.
2012. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg néhány hét múlva már azon fogsz aggódni, hogy nem eszik eleget. Nálunk is volt egész délután cicin lógás. Mondjuk ha elaludt, azért sikerül kicsempészni a cicit a szájából (bár letenni nem mindig tudom). Aztán amikor kb. annyi idős volt mint a fiad, annyira érdekes volt minden, hogy gyakorlatilag csak félálomban volt hajlandó enni. Mostanra (7,5 hónapos) már ébren is szopik, bár könnyen terelhető a figyelme, így egy szopi gyakran több részletben történik.
2012. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.-nek: azért nem mindig van cici a szájába, mert van, hogy kiosonok a szobából, mint pl most is. Meg azért ébren is van, csak keveset. Akkor vagy apázik, vagy én játszok vele, és akkor intézem el az egyéb dolgokat, vagy mikor alszik. Mert van néha hogy több órát alszik egyhuzamban, de felébred és rögtön a cici kell neki.

Amúgy jó kedvű, vidám baba. Minden érdekli, ha hall vmi hangot megáll és úgy szopik, hogy közben azt figyeli honnan jön és mi az.

2012. márc. 12. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!