Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Helyes dolog, ha a nagymama...

Helyes dolog, ha a nagymama szájon puszilgatja az unokáját?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom anyóst leszoktatni erről, hogy ne tegye ezt.Én az anyja vagyok mégsem csókolgatom a száját.Annyi helyre lehet a gyereknek puszit adni, mért pont a szájára kell neki adni.Szólni nem merek, de mindig zavar ha ezt csinálja.Anyám lenne biztos szólnék neki, de így, hogy csak anyós nem anyám, így nem merek szólni.A gyereknek sem nagyon teccik ez, de figyelembe sem veszi.
2009. jún. 10. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérd meg az apukát, hogy beszéljen ő a nagymamával. Neki mégiscsak az anyja, és tőle másképpen fogadja.
2009. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom helyesnek én sem ha a száját puszilgatja, gyakorlatilag bármi baktériumot így a kis szervezetébe juttathat. Mondjuk én biztos szólnék is érte anyósomnak is, hiszen a te gyereked, az legyen amit te akarsz.

Boldog babázást:)

2009. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Hát bocs,de én szájba vágnám. Te vagy az anyukája,nyugodtan rászólhatsz!!!!!!
2009. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!nem helyes egyáltalán,az én rokonságomban is vannak akiknek ez a mániájuk,mondjuk nekem már nagyobbak a gyerekek(3 és 5 évesek)ki szoktam nekik hangsúlyozni hogy a mama arcára adjatok puszit,mert a mama simán szájon puszilná őket de igy a gyerekeket legalább tudom tanitani és szerencsére ez beválik.De mikor kisebbek voltak bizony nálunk is gond volt ez,én sem szóltam,pedig nyugodtan lehetne....próbáld meg megbeszélni a pároddal hátha ő meg tudja beszélni az anyukájával.nem is értem hogy a mamáknak miért nincsen maguktól annyi eszük hogy ne puszilják szájon a gyerekeket hiszen bennünket sem csókolnak szájon ha találkozunk....:S
2009. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy annyira hányás amcsi szokás....!

Mondd meg neki feltétlenül, tényleg Te vagy az anyukája, ki, ha nem Te?

A szájrapuszi az nem ebbe a korba való és nem ebbe a társas kapcsolatba.

Azon felül, hogy a fogszuvasodást okozó számos baktériumot (is) így lehet átadni.(pedig én aztán nem vagyok az a patikafejű....)

2009. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
40%

Nekem nagyon gusztustalan dolog. Már bocs, de nekem intim dolog és csak a párommal bírom elképzelni. Pl. ha 25 éves lesz az unoka, nagymama akkor is szájon akarja majd puszilni? Nekem vérfertőzés és pedofília szaga van kis túlzással. Már bocs, de bennem ilyen idnulatokat kelt.

A pároddal beszéld meg, hogy tudnátok a mamával közölni ezt.

2009. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
szomorúan olvasom, hogy mit gondoltok a szájra pusziról. Azzal én is egyetértek, h szólj anyósodnak ha ez neked nem tetszik. De sztem nem hányás dolog a szájára adni a gyerekednek puszit. Az hogy sok bacit kap el????? Ugyan már!!!!!! És igen, én ismerek olyat, aki a mamijának a szájára ad puszit 25 évesen. Sztem én sem fogom már a fiamat szájon puszilni 4-5 évesen...de addig!!! sztem a szeretetem jelképezi
2009. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
fujj én szolnék neki!!!!
2009. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
Kedves 20:21-es! Egyetértek Veled! Mi rossz van abban, ha az anyuka szájon puszilja a babáját? Én még a fenekét is puszilgatom! Az anyós az más... én nem örülnék, mert csupa szuvas foga van... De a baba, az ennivaló! Nem hiszem, hogy pl. 2-3 évesen is puszilgatom a száját, de most még mindenhol lehet!!!
2009. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Perverz dolog! Túl kicsi a baba, hogy felfogja, hogy mit csinálnak vele a felnőttek! Itt többen is "beismerték", ha majd nagyobb lesz, nem csinálják. Most miért igen és akkor majd miért nem?
2009. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!