Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet kiütéses? (bővebbe...

Mitől lehet kiütéses? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos, tegnap kiütéseket vettem észre a hasán mikor fürdettem. Azt hittem a melegtől, de ma már a combján is van egy pár, olyan mintha pici szúnyogcsípések lennének. Három napja kóstoltatom vele az almát, csak pár kanállal, lehetséges, hogy attól. Mosóport, öblítőt, pelenkát ugyanazt használok mint eddig. Volt valaki akinél az alma váltott ki ilyet?
2012. márc. 12. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
A kislányom allergiás volt az almára. :) De ez borzasztó ritka, esetleg érdemes lenne megmutatni a gyerekorvosnak.
2012. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
most jutott eszembe, hogy péntek óta masszírozom a babócám, és nem lehet, hogy a babolajtól van, igaz gyógyszertári. Alma vagy babaolaj?
2012. márc. 12. 13:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam eddig semmire nem volt allergiás, csak a babaolajra... minden féle márkára, a gyógyszertári paraffinolajra is, ahol bekentem, kiütéses lett. Próbáld ki hogy pár napig nem olajozod, viszont adsz neki egy ici pici almát, ha megmarad a kiütés akkor az alma a ludas:)
2012. márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!