Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
A bertoni foxy-t sokan lehúzták,ez hasonló,de mégsem.Nekem nagyon tetszik,mert olcsó,könnyű,és strapabírónak tűnik.Vélemények?Tapasztalatok?
2012. márc. 12. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Linket raksz ki?
2012. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az lemaradt :)


Íme:


[link]

2012. márc. 12. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

strapabíró???? egy nagy rakás kaki!!!

fiam 1,5 éves volt mikor vettük, igazából a boltból hazafelé a csomagok utaztak a kocsiban, arra tökéletes volt, mert így tényleg könnyű és kb. ennyit bír.

ha a fiam benne ült akkor nehéz volt tolni is és irányítani is, egyáltalán nem strapabíró, miénket egy lakatos bácsi egyenesítette ki mert a hátsó ülés alatt megnyomódott...

2012. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szemeztem ezzel a kocsival,nekem is nagyon tetszik! A véleményekre én is kíváncsi vagyok! :) ( Amúgy én 1000 Ft-tal olcsóbbért tudok)
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. még csak nem is olcsó ahol nézted, mi tavaly 10.000.-ért vettük. biztos máshol is van ennyiért még :)
2012. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk majdnem ilyen van.

Bertoni Sporty sport babakocsink van,anniban különbözik az általad belinkelttől,hogy a támlája 4pozícióban dönthető,van hozzá lábzsák,viszont nincs vállra akasztható pántja.

[link]


Én szeretem mert nagyon könnyű,főleg a 15kg-os multifunkciós kocsinkhoz képest!Jó,hogy nagyon könnyen nyitható/csukható,jókat alszik benne a kislányom.(7hós)Városba ajánlom,de ahol nagyon göröngyös,köves az út,hát oda azért meggondolnám.De nekem még nem volt rossz tapasztalatom vele.

2012. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!