Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami jó fogyókúra szülés után?

Valami jó fogyókúra szülés után?

Figyelt kérdés
Nem szoptatok.
2009. jún. 10. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az jó a fogyás miatt is... Hát sok folyadék,de vigyázz a fogyókúrával mert nem marad energiád és arra most nagyon nagy szükség van. Meikor szültél? 6hónapos baba mellet már simán lehet tornázni is. Egyébként alkati kérdés de nagyon sok nőről leolvadnak a kilók és visszanyerik régi alakjukat.
2009. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nyertem, rajtam maradt mind a 25, pedig szoptatok és fiatal is vagyok (21). Én jelen pillanatban a kalóriákat számolom és tornázom ha van energiám...de sokaknak bejött a 90 napos diéta. Hajrá! És sok sikert, engem már nagyon elkeserít a plusz kg:(
2009. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is feltehettem volna ezt a kérdést, habár én szoptatok, és elég sok tejet követel magának a kis prücsköm, de egy deka nem akar lemenni, rajtam 10 kg plusz van, de az is elég sok és elkeserítő látvány. Szóval nem mindenki olyan szerencsés hogy csak úgy mennek le róla a kilók. És én sem vagyok ám olyan öreg :)
2009. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a szoptatás alatt sajnos csak hiztam, pedig sokak szerint fogyaszt. Az utóbbi 2-3 hónapban azt csináltam, hogy nem vacsoráztam és reggelre is nagyon keveset ettem és sokat megyünk sétálni. Már fogytam vele 6-7 kilót :).
2009. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 90 napos fogyókúrát csinálom( én sem szoptatok már), a 25. napom van ma, és már lement 7 kiló!

A femina.hu-n megtalálod a programok címszó alatt.

Ha segítség kell, írj privit!

Sok sikert!

2009. jún. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!