Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utani fogyokura (plusz...

Szüles utani fogyokura (plusz 30 kilo) de hogyan?

Figyelt kérdés
Közel harminc kilot szedtem fel eddig a terhessegem alatt es meg csak a 35.hetben vagyok. Teljesen el vagyok keseredve, mert nem is eszem sokat, edesseg nulla, csak sajnos fekvesre vagyok itelve es ez nagyon zavar, csak jönnek a kilok. Igaz az orvos szerint alultaplalt voltam a terhesseg elött de ez nem vigasztal. Szoval a kerdesem az lenne, hogy ki hogyan fogyott le a szüles utan, illetve milyen tornat csinaltatok. Van e meg itt valaki aki ennyit hizott? Hogyan adta le? Illetve mennyi ment le nektek meg a korhazba? Valaszokat elore is köszönöm.
2011. márc. 31. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Velem - már 3-szor szültem -szülés utáni 1-2 hóban lement 20 kg, majd a gyermeknevelés első évében annyi tovább, amennyit szerettem volna. Ne aggódj, le fog menni a 30 kg egy éven belül. A babádra koncentrálj, és adj meg neki mindent, hogy egészségesek maradjatok!

Szép babavárást!

2011. márc. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első gyerkőcömmel 26 kilót híztam, kb 1,5 éves volt, amikor elkezdtem fogyókúrázni + még rohangáltam is a nagyon aktív fiacskám után és csak peregtek le a kilók. Mire visszamentem dolgozni, kb annyi kiló voltam, mint terhesség előtt. A második gyerkőccel 18 kilót híztam pedig én is nagyon odafigyeltem hogy mit eszem és mégis. No de már 10 lement magától, mármint a szoptatás és gyerek utáni rohangálás, állandó pakolászás, hajlongás miatt. Most fogok belekezdeni egy fogyókúrába Húsvét után, még 8 kilót kellene leadnom, de a felével is beérem. Vannak akik szoptatás alatt fogynak, a barátnőm szinte elfogyott az első évben. Ne aggódj, szépen le fog menni minden, csak majd tornázz is, ha már lehet, hogy a kitágult bőr is visszamenjen.
2011. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Igaz en nem szedtem fel 30 kg-t, de ne aggodj a sulyod miatt mar most, foleg ha elotte amugy is vekony voltal.

A korhazbol kb 5 kg-val jottem haza konnyebben, igy is kb 15 kg "felesleg" maradt rajtam, raadasul a kiirthoz kepest korabban is szultem, igy a vegere jellemzo tetemes hizas nalam elmaradt. Szerencsere tudtam szoptatni, igy a kilok maguktol lementek. Raadasul a gyerek mellett mar ido nagyon nincs pihenni, igy az a sok mozgas, amit a babam korul, ill. a haztartasban vegeztem untig eleg volt arra, hogy kb fel ev alatt visszanyerjem a regi formamat. Amugy amiatt sem tudtam korabban magamra huzni a regi nadragjaimat, mert a medencem kitagult, mint mindenkinek.

S ha te most fekvesre vagy itelve, akkor egyertelmu, hogy a mozgas hianya okozza a plussz kilok merteket, amit a baba koruli ugralassal szerintem majd konnyeden leadsz. Raadasul ha szoptatni is fogsz, akkor az is besegit, es olyankor igazan nem is ajanlott a fogyokura. Amit megtehetsz, hogy sokat setalj babaddal a friss levegon. S mivel apr. vegen- maj. elejen szulsz, tavasszal es nyaron rengeteg friss gyumolcsot, zoldseget ehetsz.

2011. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A két szülésem elött 30kg-al voltam könnyebb.Nem ment le semmi.Sajnos!!!!!!!De remélem neked sikerülni fog!
2011. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak a saját példámat tudom hozni, én 14 kilót szedtem fel, de rettegtem, hogy rajtam marad. A szülés után 3 nappal remegve álltam mérlegre és már akkor minusz 10 kg volt, nem akartam hinni a szememnek. Azóta itthon még 1 lejött. (1,5 hete szültem) Napi 4 litert iszom, hogy legyen tej, enni pedig nagyon nehezen tudok, bár szó szerint tömöm magam. Biztosan alkati dolog, de ha vékony voltál, szerintem nem kell aggódnod.
2011. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetes a babám és sajnos semmit nem tudtam fogyni. 25 kilót hiztam a terhesség alatt, szülés után 5 ment le. Én sem ettem sokat és oda is figyeltem hogy mit eszem, de nekem is sokat kellett pihennem. Eléggé el vagyok keseredve, azért 20kg az rengeteg. Ráadásul tejem sincs, csak 2 hétig volt valami és elapadt akármennyit kinlódtam vele.. (egész nap vagy a gyerek vagy a mellszivó volt rajtam...)
2011. márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26 kg-ot szedtem fel. Meg mindig van 5. Masfel ev telt el. Lemegy, aztan amikor pedig mar tudsz, irany a kocogas. Szuper raallni a futasra. A rendszeressegen van a lenyeg. En tobavvra is eszem csokit, barmit, nem figyelek. Heti 4x kocogok egy picit miutan a pici elaludt. Segit. A tobbi eltunik. Egy csomo volt a baba, viz, lepeny...visszaall a rend!
2011. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Osztom az utolsó hozzászóló véleményét: kocogással csodákat lelet elérni. Igaz, én még nem szültem, előreláthatólag május végén érkezik az első babánk, de már alig várom, h újra járhassak futni. Terhesség előtt is ezzel fogytam le, talán szülés után is menni fog. Diétázni én képtelen vagyok, és a szoptatás miatt nem is lenne ajánlatos.
2011. ápr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!