Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám elsősorban szopizáskor...

Babám elsősorban szopizáskor rettenetes hangokat ad ki. normális ez? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

belégzéskor sipol hangosan,s akkor érzem a hátán (ahogy fogom) mintha bezudulna a levegő a tüdejébe- ugrik egyet.

hörög-röfög-nyög is,meg mintha köszörülné a torkát de ezek nem olyan félelmetesek...

3hetes lesz


2012. márc. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A kislányom 6 hetes volt, amikor elvittem az orvoshoz, mert hasonló hangokat adott ki, mintha meg akart volna fulladni evés közben. az orvos azt mondta, hogy nem olyan egyszerű szívni, nyelni, meg lélegezni, ne aggódjak. hamarosan elmúlt. biztos nálatok is így lesz.
2012. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiacskám 6 hetes lesz és ugyanígy csinál,úgyhogy szerintem ne aggódj!

2012. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ikerfiaim dettó így ettek, nagyon hangos volt mikor éjjel szopiztak. Mindig attól féltem, hogy "felhorkolják" a lányomat. Jó ideig eltartott, de elmúlt. Tényleg félelmetes volt.
2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam "burukkolt". Ilyen fura hangot adott ki:DD Meg krákogott. Ráadásul a tejem csak úgy spriccelt:) Egy csomószor fuldoklott is tőle.
2012. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!