Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek, elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek, elsősorban tőletek kérdezném! Ez teljesen normális "felfogás"?

Figyelt kérdés

Szóval, a barátnőmmel ma hosszasan elbeszélgettem erotikusabb témákban, lassan egy hónapja vagyunk együtt. Korunk lassan a tizen nyolcat súrolja.

Nálam aludt tegnap. Két alkalommal huncutkodtunk, ami azt takarja le, hogy nadrágon keresztül a zászlómmal ingereltem a nemi szervét, mind a kétszer elélvezett.

Felvetettem az ötletet reggel, hogy holnap is itt aludhatna. Mosolyogva kérdezi, hogy mit csinálnánk. Testbeszéddel elmagyaráztam, meg is értette, orális szexre és ujjazásra céloztam.

Kurv*ra nem akarja, azt mondja ez egy elhatározása, mert szerinte nem természetes a petting, viszont lefeküdne velem holnap, mert a szex sokkal természetesebb. Még azt se engedi, hogy

nadrágon keresztül simogassam ott lent azok után, hogy kétszer a karjaimban elment. Mindig elveszi a kezem a fentebb említett indokkal, hogy ez nem természetes... még maszturbálni sem szokott.

De szexelni szexelne. Azt állította, hogyha megkérdeznék egy másik nőt, akkor ő is ezen a véleményen lenne. Szóval csak szerintem abszurd egy picit a helyzet és tényleg naív a barátnőm, vagy

ez az érvelés, úgymond konzervatív felfogás helytálló és igaza van?


2011. júl. 10. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy helytálló... minden nő különböző, és ha nem akarja, nem akarja, nem kell ehhez külön indok...
2011. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kétszer elment attól hogy nadrágon keresztül ingerelted??? Hú de jó szinésznő. Mi lesz vajon később? Nagy baromság amit állít. Minden természetes valakinek mig a másiknak nem. De szerény véleményem szerint az ismerkedés az egymás testének felfedezése a pettinggel kezdődik . Ha csak szexet akar és nem szeretkezni akkor egy ku*va már bocs. Én hagynám lógva.

29/L

2011. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te nagyon naiv vagy....:)

Már hogy is ne maszturbálna? Sőt! Rengeteget maszturbál, azért tudott úgy elélvezni, hogy közvetlenül nem is ingerelted a csiklóját. Ki van éhezve.

Azzal rontottad el, hogy hogy közölted vele hogy mit tervezel...így nekem is elment volna a bizalmam.

A lényeg a részletekben van, nem kell előre meghatározni, egy szót se kell róla szólni, akkor az adott pillanatban cselekedj. Ha nadrágon keresztül így élvezte, minden vágya, hogy tovább menjetek, csak nem meri mondani...szégyellős.

Feltételezem szereted,és nem csak arra kell. Hívd fel DVD-zni, szeretgesd, puszilgasd, ne határozzátok meg, hogy na most pettingeltek...egy csóknál simán csak kezd el simogatni a mellét, majd tévedj lentebb. Simogasd lent is.

Ha meg már merne szexelni, nem lesz nehéz dolgod.

19/l

2011. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mért nem lehet a puncit puncinak hívni? és mért kell körülírni azt, amit akarsz? te is ugyanolyan konzervatív vagy, mint a csajod :)


amúgy, a legtöbb csajszi masztizik, ez tény, és a legtöbbnek a petting ellen sincs kivetése, ettől persze lehet, h te olyat fogtál ki, akire ezek nem igazak

2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval abban benne van, hogy szexeljetek de abban, hogy máshogyan izgassátok egymást, nincs?

Szerintem kicsit szégyenlős a barátnőd, ezért nem szeretné, hogy kézzel/szájjal elégítsétek ki egymást, de a szexben viszont benne lenne. Konzervatívnak ítélted, és véleményem szerint is az, mert régen gondolkoztak így az emberek, mint most ő.

Szerintem téged ne zavarjon ez a dolog, mert ha szexre kerül a sor, akkor az úgyis pozitív, és közben is megjöhet a barátnőd kedve az egyéb dolgokhoz. Lehet, hogy közben már ő fogja kérni tőled:)

2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2! Szüzen jöttem össze a párommal, 19 éves voltam,akkora már annyit fantáziáltam, hogy a kezdetek kezdetén, mikor még csak nadrágon keresztül simogatott, én is elélveztem...ő meg a nadrágjába.
2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem értem miért ne lehetne nadrágon keresztül elélvezni, nem csak saját sztorijaim vannak erről, osztálytársaim is alátámasztják a tényt.

Én is leshokkoltam ott helyben, mikor meghallottam, hogy nem maszturbál. Ez még semmi... ki se próbálta! Szemembe mondta és az egy hónap alatt egyszer se hazudott nekem. Balhézni se szoktunk meg semmi, néhányszor érzem, hogy megremeg a karjaimban, annyira szeretjük egymást, kis szeszélyes, tehát krvának nem krva.

Már nagyon sokszor találkoztunk azelőtt, hogy átjött volna hozzám, de egyszer sem engedte, hogy lenyúljak neki. Mindig elhúzta a kezem... azt hittem, majd az idő megoldja.

Én is konzervatív vagyok és egy szóval nem mondtam, hogy problémám lenne a viselkedésével, de tényleg picit abszurdnak tartom.

2011. júl. 10. 21:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Plusz minél kevesebbet maszturbálsz, annál érzékenyebb a nemi szerved. Vagy csak a férfiaknál lenne így? Mert nálam ez így van. Tehát az, hogy nem maszturbál csak még jobban viszketőbbé teszi a punciját, nem?
2011. júl. 10. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor nem, hogyha sose csinálja. :)

ha benne vagy és hozzászoksz, hogy ha van pasi, ha nem, masztizol és elég gyakran élvezel, és így tartasz valamennyi szünetet, akkor kívánod nagyon. ha nem masztizol, nem tudod mi ez, és így nem is igényled.

2011. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!