Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek napszemüveg? Nektek...

1 évesnek napszemüveg? Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Ne hurrogjatok le!!Csak azok véleményét várom,akik kultúráltan hozzá tudnak szólni!Kell a kicsinek valami,mert szeretnénk nyáron sokat hajózni.
2012. márc. 13. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kell,főleg ha vízen vagytok!

Az én fiamnak is rendeltünk baby napszemüveget!

14 hós

2012. márc. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is veszek. Lányomnak nemsokára. Csak neten nem akarok rendelni, rá akarom próbálni. Ő most egy eves. Én amúgy sok helyen olvasom, hogy kell nekik.
2012. márc. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,hogy szükséges nekik is. Az ő szemüket is éri a káros sugár,na meg én is utálok állandóan hunyorogni,jó,ha pihen a szem. Az én lánykám is nyáron lesz egy éves, be fogok szerezni egy szemüveget neki. Természetesen olyan sapival kiegészítve,aminek van egy kis karimája. A sapka is véd valamennyire. :)
2012. márc. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ÉS azt hogy lehet megoldani, hogy ne szedje le magáról?

ÉN már diliből tettem fel neki napszemcsit, de egyből levarázsolja.

2012. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam a Brendonban ott árulnak Baby Buzz napszemcsit nekik,de olyan borzasztó kemény,hogy csak na!Ahogy láttam a neten,nem sok választás van kicsiny országunkban,sajna..
2012. márc. 13. 08:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Első hozzászóló!Te milyet rendeltél neki és honnan?
2012. márc. 13. 08:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális optikában is lehet kapni. Sőt van olyan, aminek van szára, de a bébinek meg lehet csinálni gumisra, és később beviszed, és ráteszik a szárát. Az én lányom 1 évesen leoperálta, most másfél, hát, nem sokat változott. De kell.
2012. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Mi ezt rendeltük,de itthon is lehet kapni,én a Gyöngy patikában láttam!


[link]

2012. márc. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minimanó áruházban néztünk múlt héten, nagyon profik vannak, rengeteg színben, nem kemények, és hátul állítható pánt van rajtuk, így nehezebben veszi talán le. Mi is fogunk venni nyárra.
2012. márc. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!