Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Benne hagyhatom a teát a...

Bné Kata kérdése:

Benne hagyhatom a teát a kiságyban éjszaka?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kislányom,nagyon sokat iszik, éjszaka is felkel inni. Ha beteszem a kiságyba a cumisüveget önállóan iszik és alszik tovább. Ha nem,fel kell kelnem megitatni. Nem fog megfulladni?
2012. márc. 13. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Benne hagyhatod, de én inkább nem lennék lusta megitatni. A másik része az, hogy nem biztos, hogy sötétben meg fogja találni.
2012. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

"nem lennék lusta megitatni"


Húúú. Hát én meg lusta lennék, szerintem egy ekkora gyerekhez már nem feltétlen kell ugrálni éjjel, ha tud egyedül üvegből inni. Aztán majd azt veszed észre, hogy 3 éves, és még mindig kel éjjel. Ennyire nem kell mártír anyának lenni! a gyerekem most per pillanat beteg, ha kell, 10percenként bemegyek hozzá,vagy ott alszom a padlón,de azért az kicsit más, ha csak szomjas, unatkozik vagy kiesett a cumija.


Az én kisfiam éjjel nem iszik, a délutáni alváskor igen. Kb ő is ilyen idősen kezdte, de én nem cumisüveget tettem be mellé, hanem aventes csöpögésmentest, hogyha eldől,ne áztassa el az egész ágyat.

Ja, nem fog megfulladni:) ettől ne félj.

2012. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En siman benne hagytam a nagyfiamnal de be volt kapcsolva a bebior azon keresztul azt is hallottam volna ha felrenyel, de szerintem is ugyesek mar ennyi idosen nekem az 5 hosom is megfogja az uveget es iszik egyedul, igaz ejszakara nem kell neki.
2012. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. márc. 13. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
12%

Miért iszik ilyen sokat a lányod? Egy cukrot nem ártana neki nézni...

Ha ez rendben van, akkor én leszoktatnám az éjjeli ivászatról, mert bizony ez is sokszor csak rossz szokás. Az alvását is megszakítja.

2012. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!