Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos tápszeres babáőnak...

3 hónapos tápszeres babáőnak mit lehet adni, hogy könnyebben kakiljon?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Másik fajta tápszert?
2012. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kamilla teát!!
2012. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamilla teát pont nem! NAGYON szárít, a széklethez meg nem igazán van köze. A gyerekorvost kérdezd meg, ha őt nem tudod, a patikust, de a doki jobb lenne. Esetleg még védőnő, ha megbízható (mert hallottam már érdekes dolgokat...).
2012. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

dehogynem lehet kamilla teát adni. önmagában nem, de cukorral már remekül beindítja a beleket. viszont szárít ezért hetente max. 1x lehet. de nem látok olyat, hogy a kérdező azt írta volna, hogy mit adhatna napi szinten?


szóval lehet a kamilla tea (1decihez egy kk. cukor!), laevolac szirup, glicerines kúp, negyed-fél.


de ha nem egyszeri alkalom akkor tápszer váltás

2012. márc. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a hippes baracklé vált be, kb. 2-3 kiskanál elég is volt.a kamillától fájt a pocija.
2012. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kamillát sokan azért nem szeretik, mert a bélbolyhoknak nem tesz jót. Én adtam keveset a lányomnak, de semmi hatása nem volt. Ami bevált a hozzátáplálás kezdetéig, az a laevolac szirup. Utána a hozzátápi megoldotta ezt a problémát.
2012. márc. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup!!! A legeslegjobb!
2012. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A leavolac nálunk nem vált be. Kamilla tea sem. 3,5 hónapos korában pont ez miatt elkezdtük a hozzátáplálást doktornő javaslatára. Akkor oldódott meg a problémánk.
2012. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sem vált be semmi. Se Laevolac, se cukros kamilla...

Orvosi javaslatra őszilevet (bébiital) kapott. Igaz, hogy jól rá is szokott, de nem tudtam mit tenni. Valamennyit segített, de jobb csak a hozzátáplálás után lett.

2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!