Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kit ajánlanátok fül-orr-gégész...

Kit ajánlanátok fül-orr-gégészt Hódmezővásárhelyen v. Szegeden?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várnám, akinek volt tapasztalata! Nem internet alapján szeretném!
2012. márc. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi ma voltunk Makón Szántó Ágnesnél, aki nagyon jó, de úgy néz ki, hogy ki kell venni az orrmanduláját, akkor Szegedre Rovó doktor úrhoz megyünk, őt nagyon sokan dicsérik, jó tapasztalatokat hallottam róla.

(Nem Szántó doktornőben nem bízom, hanem a makói kórházban.)

2012. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt meghiszem!!

Szerintem vidd el előtte egy másik orvoshoz, hogy biztos, hogy ki kell-e neki venni...

2012. márc. 13. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan ki kell neki venni, ezt eddig is tudtuk. 4-es szintű porallergiája van, mindig duzzadt az orrnyálkahártyája és az orrmandulája, ezért az orrlégzés problémás, és a nyitott száj miatt még mindig folyik a nyála, pedig 2,5 éves lesz és már közel 1 éve 20 foga van!


Jövő héten még többet tudok, mert az egyik ismerősömmel beszéltem ma, akik túl vannak egy fül-orr-gégészeti műtéten, jövő héten összejövünk, és megadja a doktornő telefonszámát. Valamilyen Etelka, de nem emlékszem a vezeték nevére.

2012. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Talán Ő az?

[link]

2012. márc. 14. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!