Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos gyereket már cipőben...

8 hónapos gyereket már cipőben kocsiztattok?

Figyelt kérdés
Eddig overálban jártunk ki, ahhoz ugye volt cipős rész is. A jó idő miatt ezt lassan elhagyjuk és fogalmam sincs, milyen cipőt vegyek a kislányomnak. Egyelőre babakocsiban ül. Valami olyan típusú kellene, amit melegebb időben is hordhat nem? Segítetek?

2012. márc. 14. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Puha kocsicipő, mamusz. Neki még az a kényelmes. Semmiképp nem adnék nem járó babára járóknak való cipőt.

Puhatalpú kiscipő szerintem tökéletes választás.

Ebben már járó korában is járkálhat, tehát praktikus vétel

2012. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt a problémánk. Fiam 8,5 hónapos, lassan lekerül az overál. Én a kocsicipőket nagyon vékonynak találom, így előszedtem a lányom kinőtt 19-es bőr cipőjét, és azt adom rá a babakocsiban. Mivel még nem jár, nem baj, hogy nem az Ő lábára van "kitaposva", mire meg járni kezd, úgyis kinövi (jó nagy lába van), ezért nem akartam újat venni.
2012. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Polár "kiscipőt" adok a lábára. Még sosem fázott meg.
2012. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát amíg nem kezd el járni, bentre elég a zokni és a kocsiba "bármi", ami kényelmes és amitől nem fázik a lába?

Várjam meg még lépegetni próbál - addigra meleg lesz - és csak nyári cipőt vegyek?

2012. márc. 14. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egy puhatalpú kiscipőt vettem a lányomnak. Tépőzáras, így elhagyni sem tudjuk. Úgy néz ki, mint egy edzőcipő, csak olyan a talpa mint egy mamusznak. 5,5 hónapos.
2012. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

én bentre is ráadom a puhatalpút a járó babámra, mert itt nagyon hideg a padló. Földszint.

igen, amikor járni fog, elég lesz neki akkor a cipő, mert nem kényelmes az annyira, hogy rászuszakold.

Most polár, ahogy írták, 20C-tól puhatalpú cipő.

2012. márc. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Szobában liliputi puhatalpú, kintre meg szőrös tépőzáras meleg kocsicipőt kapott. Nem fázott benne, de jó sokszor eldobálta az utcán. Én csak 10 hónaposan vettem neki igazi cipőt.
2012. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ebbe a cipő témába rendesen bele kell tanulni :)
2012. márc. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!