Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is feltűnt tenap a...

Nektek is feltűnt tenap a híradóban hogy az anya (? ) aki megverte a 4 hetes gyerekét Hipp bébiételt meg kubut adott neki?

Figyelt kérdés
Hol van a család?a védőnő vagy valaki aki megmondja annak a 22 éves kis .....-nak hogy NEM SZABAD KÍNOZNI EGY BABÁT!!!!!
2012. márc. 8. 10:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

a védőnő vette el a gyereket, szóval ő ott van és figyel


a család meg sz.rik rá, csak meg kell nézni hogy milyen körülmények között élnek

2012. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Pont a másik szobában voltam, a férjem nézte a Híradót, és ő kérdezte, hogy hány hónapos kortól lehet adni ezeket a bébiételeket, én meg mondtam, hogy változó, 4 és 6 hónapos kor, kinek hogy, de előtte nem. Erre mondja, hogy 4 hetes gyereket etettek vele, én meg még vissza is kérdeztem, hogy nem 4 hónapos???Mindjárt megnézem én is a riportot.
2012. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Igen, en is arra gondoltam, hogy felremondtak a hiradoban, nem 4 hetes hanem 4 honapos a baba.

Amikor a tuzrol beszeltek, akkor azt mondtak, h egy ferfi es egy gyerk halt meg, de a kiiras az volt, hogy anya es a gyereke.


Hat, fura emberek vannak, a vedononek sem lehet ott konnyu... Idiota no... Szomoru, hogy ilyen van.

2012. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
No meg amilyen korulmenyek voltak, en csodalnam, ha hippre meg kubura tellne nekik. Szerintem az valami mas lehetett.
2012. márc. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gondoljatok bele hogy nem elég h szerencsétlen gyerek törött végtaggal feküdt valahol de még belenyomta a kubut vagy valami bébiételt,egy ekkora baba épphogy tudja hogyan kell szopizni,hogy ette meg amit adott neki...belesem merek gondolni...
2012. márc. 8. 11:09
 6/23 anonim ***** válasza:
Hülye k....erre nincs mentség! Istenem, az a pici olyan aprócska volt, mintha egy koraszülöttet látnék. Adta volna inkább örökbe! A védőnő jót tett a gyerekkel, hogy elvitette az anyától! A pasi meg azt mondta, hogy hallotta, hogy kiabál vele, könyörgöm, egy 4 hetes babával mit tud kiabálni?
2012. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
én nem láttam. hol tudnám megnézni a riportot?
2012. márc. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nagyon kiakadtam. Ma reggel a Mokka is foglalkozott az üggyel. A ház tulaja elmondta,hogy fűtetlen lakrészbe hozta haza a nő a babát. Ez sem tűnt fel a védőnőnek? Egyáltalán felmérték a körülményeket? És ha igen,akkor ezt megfelelőnek találták egy újszülött számára??? Hát én el vagyok képedve!
2012. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8.vagyok

A bébiételekről nem is beszélve!!! Az ilyenre kutyát se bíznék!!!

2012. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Itt van a link: [link]


A második riport, persze jellemzően Damu volt az első:(

2012. márc. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!