Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó elleni sampon kinél...

Koszmó elleni sampon kinél hogy vált be? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Megvettük, de itt áll a polcon. Egyszer sem használtuk.

Amíg koszmó volt a fején, minden nap mostam a haját sima samponnal, így is lejött. Kisebb korában előtte olajoztam, akkor még nem volt sok haja.

2012. márc. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én soha nem használtam és kisfiam haja soha nem volt koszmós de azért érdemes kiprobálni sogornöm szerint jó
2012. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha más megoldás nem válik be, ez tuti, hogy segíteni fog. (Babé) Nálunk is ez jött be. Nekem az illata kicsit erősnek (vegyszeresnek) tűnik, ezért próbáltuk ezt utóljára. SZerintem egyébként túl nagy a csomagolása, kb 2 évig betart.
2012. márc. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, de tényleg nagyon sokáig elég. Én már a második gyereknél használom ugyanazt a flakont és még majdnem tele van.
2012. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi is a Babé márkájú koszmó elleni sampont használtuk, egyáltalán nem alakult ki a kisfiainknál. Elég húzós az ára, de nagyon sokáig kitartott még úgy is, hogy 3 gyerek fejét mostuk vele.
2012. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Babét használtunk, sajnos az ég világon semmit nem ért

olajozás, vagy feláztatás + kapargatás, pár alkalom után eltűnt az egész

2012. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kíváncsicska ***** válasza:
Mi az orvosunk által felírt gyógyszertári kenőcsöt használtuk és nem bántam meg, szaga sincs és rövid idő alatt lehozta.Nagyjából 1 árban van a kettő
2012. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is szintén a Babé vált be, szerintem jó!
2012. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én olajoztam, fogkefével fésültem, de mindig visszajött és nagyon durván. Babé-t használunk és nagyon jó. Már csak a kutacsnál van egy pici, de azt a részt nem merem megdöezsölni
2012. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a dokinő ajánlására egész egyszerűen vazelinnel kentem be.Nagyon makacs koszmó volt, piros volt a széle (mint amikor gyulladásban van valami).2 nap alatt lehozta,és azóta sem jött vissza.A Babé-t én is hallottam sokfelől,hogy nagyon jó,de ha van olcsóbb megoldás,miért ne :)
2012. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!