Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket érdemesebb megvenni,...

Melyiket érdemesebb megvenni, első cipő lenne? Most kezdett el járni, zárt cipő, vagy jó a szandi is, hátul is zárt, és elől az ujjainál is csak 2 rés van.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. máj. 8. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a második, mert jön a jó idő, a meleg és a zárt cipőbe nagyon beleizzad a lába. Tehát a kis nyitott szandi tökéletes.
2011. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha csak ebből a kettőből kellene választanom,akkor a második.Felesleges most cipőt venni,mert mire kint is fog járni,addig meleg lesz.Most még egyelőre csak a lakásban tipeg(én lakásban nem adtam rá cipőt).olyat válassz,aminek nagyon hajlékony a talpa,könnyű,és jól tartja a bokát.ja és nincs benne harántemelő.

[link] én ilyet vettem a fiamnak,de szandálcipője is van

[link]

ez nagyon könnyű,a talpát ketté lehet hajtani,olyan hajlékony.és olcsóbb is,mint amit belinkeltél.11 hónaposan kapta és mivel nagyon lassan nő a lába,csak 19 hónaposan nőtte ki.szinte nem is látszik rajta,hogy nyolc hónapot használta.

2011. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

második!

tökéletes a szandi első cipőnek csak arra kell figyelni, hogy a lábujjai ne legyenek ki a sok esét, motorozás, stb miatt. a második ennek megfelel és a melegben kényelmesebb lesz neki mint egy tök zárt :)

2011. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó első cipőnek, azt viszont fontold meg, hogy tényleg ennyit szeretnél e rászánni?

Az előttem szólók azt írták, hogy elég a szandál, de én nem vagyok ezen a váleményen. Ha bejön egy hűvösebb és esősebb nap, mit csinálsz? Nem viszed kia fiadat? nem mondhatod neki, hogy nincs megfelelő cipőd hozzá!

Én vettem a lányomnak szandált bentre, cipőt kintre és szandálcipőt kintre ( ezt még nem vette fel). Kb 3 hónapja hordja a szandált, volt már benne kint is a kertben a meleg napokon és nem látom, hogy nőtt volna a lába ez alatt a 3 hónap alatt. Biztos, hogy jó sokáig hordani fogja, talán kitart egész nyáron.

Szerintem keress valami olcsóbbat ( persze csak akkor, ha ezt a kettőt nem engedheted meg magadnak) és vegyél zártat és nyitottat is egyaránt!

2011. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, sokat tudtatok segíteni.-))
2011. máj. 9. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!