Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babával hova mentek...

Pici babával hova mentek nyaralni? Mobilház milyen?

Figyelt kérdés
Balatonra szeretnénk menni: apartmanház vagy mobilház (kempingben) jobb? Esetleg ajánlatokat is várok, ahol elfogadnak SZÉP kártyát.
2012. márc. 16. 13:01
 1/3 kíváncsicska ***** válasza:
www.szallas.hu itt tudsz keresgélni és te is tudsz megadni keresési feltételeket.+ infót is olvashatsz a helyről ami esetleg érdekel.Mi mindíg innen válogatunk.Az is fel van tüntetve hogy elfogadják-e a SZÉP kártyát.Mi nyár végén megyünk akkor lesz kb 10 hónapos a pici (attól függ mikor megyünk) de inkább mi 3-4 napra megyünk de hotelbe vagy szállodába.Szerintem ott sokkal egyszerübb mint kempingben és általában félpanziós szolgáltatást kérünk.Azért megyünk utó szezonban (de fő szezonban semmi képp)mert ugyanaz a szolgáltatás jóval olcsóbb.
2012. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Épp a napokban keresgéltem, hová is menjünk, mi három kicsivel megyünk, addigra lesz négyéves a lányom, kétéves a fiam és pár hónapos a jelenleg még pocaklakó. Azt vettem észre, hogy a jobb kempingekben a mobilházakért, faházakért olyan árakat kérnek, hogy nem éri meg menni. Szállodában 3 év alatt tuti ingyen vannak a gyerkőcök, de sok helyen ennél sokkal tovább is. Mi pl. tavaly nyaraltunk Visegrádon a silvanus hotelben, isteni hely, csúcs kaja, gyönyörű környezet, fenék kinyalva totálisan, a gyerekek ingyen voltak. Sőt, megnéztem, ha idén is mennénk oda, még mind a három gyerek ingyen menne. A mi kettőnk félpanziós ellátása pedig nem jön ki drágábbra, mint a mobilházban csak a szállás ötünknek. Vagyis nem éri meg kempingezni. Meg én kicsit úgy vagyok vele, hogy ha muszáj, legyen inkább kevesebb nap akár, de az legyen pihenés. A kempingben pontosan ugyanazt csinálom, mint otthon: főzök, mosogatok, takarítom a mobilházat vagy lakókocsit, stb. Szállodában lemegyünk reggelizni, full kényelem, svédasztal, stb., a szobát takarítják helyettem, délben vagy kérünk ebédet vagy elmegyünk valamerre, este is csak lesétálunk a vacsorához, nem a közös zuhanyozókban kell lecsutakolnom a kölköket, hanem a saját fürőnkben, a legtöbb szálloda még babakádat is ad, ha kérünk.... Valószínűleg, ha már nagyobbak lesznek a gyerkőcök, nagyon fogjuk élvezni a kempingezést (szerettük kettesben is a férjemmel) de most kényelmesebb picikkel a szálloda.
2012. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. De mi Balatonra szeretnénk menni. Főidényben, mivel akkor lesz szabadságon a férjem. A főzés részemről nem gond, sőt én inkább magam főzök, mert az éttermekkel úgy vagyok (mint 3 csillagos bennfentes), hogy...no comment. A mobilházban van fürdő és wc is, nem a közösben kell zuhanyozni. Olyan jellegű mint egy apartman, csak kicsinek tűnik, és a tisztaságára/állapotára lettem volna kíváncsi, ha volt esetleg már valaki. Illetve kimondottan apartmant kerestem még.

Na meg nálunk több felnőtt is jön, akik közül igaz, hogy van már nyugdíjas is, de arra nincs gyerekkedvezmény :) , csak idegenforgalmi adót nem kell utána fizetni majd. Ezért is a mobilház lenne esélyesebb, mert ott akkor is ugyanannyit kell fizetnem, ha mondjuk ketten mennénk, mint ha a maximális 6 főre vennénk ki.

2012. márc. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!